Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Karjeras dienas darba meklētājiem 03.04.2019. plkst. 11.41

No 8. līdz 12. aprīlim visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs norisināsies «Karjeras dienas darba meklētājiem». To laikā ikviens, kas meklē darbu vai domā par darba maiņu, varēs saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

Darba meklētāji, piedaloties NVA Karjeras dienās un tiekoties ar darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem, uzzinās, kādas darba iespējas viņu reģionā piedāvā uzņēmēji, varēs izvērtēt arī pašu spējas uzņēmējdarbībā un noskaidrot, kāds atbalsts ir pieejams uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

Savukārt darba pārrunu treniņos (darba interviju simulācijās) profesionāla karjeras konsultanta vadībā darba meklētāji varēs izspēlēt darba pārrunu lomu spēles, iegūstot praktiskas iemaņas un vērtīgas atziņas, kā veidot veiksmīgu komunikāciju ar darba devēju. Darba interviju treniņiem ir jāpiesakās iepriekš, izvēloties individuālo vai grupu treniņu.

Katras NVA filiāles kontaktinformācija un Karjeras dienu akcijas pasākumu plāns atrodams NVA tīmekļvietnes sadaļā «Karjeras dienas»

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs gan darba meklētājiem, gan darba devējiem ir bez maksas!

Sīkāk lasiet preses paziņojumā un NVA interneta vietnē!

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com