Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kalendārs ar skolēnu zīmējumiem 07.12.2015. plkst. 13.26

Noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss «Tīrs ūdens — dabas velte» un noskaidroti skolēni, kuru zīmējumi veidos jauno — 2016. gada kalendāru. Konkursu jau sesto gadu rīko SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»», lai veicinātu skolēnu izglītošanu par vides aizsardzību, aicinātu bērnus un jauniešus rūpēties par dabas resursu saglabāšanu, kā arī radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu.

Atsaucība ar katru gadu pieaug, un šogad konkursā piedalījās jau 405 dalībnieki no 48 Piejūras reģiona izglītības iestādēm. Tas ir par 100 dalībniekiem un 32 skolām vairāk nekā pērn. Priecē, ka šogad konkursā piedalījās skolēni no visām reģionā esošajām deviņu pašvaldību izglītības iestādēm, bet aizvien grūtāk ir izvēlēties labākos, jo kalendārā var iekļaut tikai līdz 35 zīmējumiem.

Dundagas novadu pārstāvēja gan Dundagas vidusskolas, gan Dundagas Mākslas un mūzikas skolas, gan Mazirbes internātpamatskolas skolēni. Kalendārā redzēsim Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu — Elīnas Ozoliņas, Kristīnes Bumbieres, Rasas Ivanovas — un Mazirbes speciālās internātpamatskolas audzēknes Evijas Briedes zīmējumus.

SIA «AAS Piejūra» izsaka pateicību visiem izglītības iestāžu pedagogiem un skolēniem par centību un piedalīšanos zīmējumu konkursā. Kalendārus saņems visi skolēni, kuri piedalījušies konkursā un iesnieguši savus zīmējumus.

Inga Priede,
SIA «AAS «Piejūra»» sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com