Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kā tagad mācāmies 30.03.2020. plkst. 14.28

Dundagas novada pašvaldības izglītības iestādēs attālinātā mācīšanās tiek organizēta atbilstoši izglītības iestāžu,t.sk., profesionālās ievirzes izglītības iestādes, noteiktajam nedēļas mācību plānam e-vidē. Izmantojam e-klase, uzdevumi.lv, soma.lv, zoom.com, WhatsApp.

Ar pedagou, izglītojamo un izglītojamo vecāku saziņas organizāciju iepazīstinātas visas attālinātajā mācību procesā iesaistītās puses. Uz apzinātajām nepietiekamībām operatīvi reaģējam. Lielā mērā kā atbalsta forma noteiktu problēmu risināšanā tiek izmantota pedagogu savstarpējās saziņas organizācija. Attālinātajās mācībās piedalās visi izglītības iestāžu izglītojamie. EDURIO platformā organizētajās aptaujās saņemtā atgriezeniskā saite liecina par līdzšinējās darba organizācijas labu norisi.

Ir apzinātas pedagogu un izglītojamo tehniskās iespējas dalībai attālinātajās mācībās. Četros gadījumos tiek izmantots Iizglītības un zinātnes ministrijas un IT uzņēmumu sadarbībā veidotais atbalsts izglītojamo nodrošināšanai ar viedierīcēm. Savus resursus pedagogu nodrošinājumā ar viedierīcēm piedāvā arī izglītības iestādes. Interneta tīkla jauda ir pietiekama.

Izglītības speciālists Dinārs Neifelds

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com