Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kā saņemt kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem 14.02.2018. plkst. 09.43

Zemju īpašnieki, kuru īpašumā esošajām zemēm noteikti saimnieciskās darbības ierobežojumi, var saņemt kompensāciju. Lai to saņemtu, īpašniekam  ik gadu līdz 15. maijam jāiesniedz Dabas aizsardzības pārvaldē pieteikums ikgadēju atbalsta maksājumu saņemšanai. 

Kompensāciju piešķiršanu par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos nosaka likums «Par kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem aizsargājamās teritorijās».

Konkrētam zemesgabalam, kuram noteikti saimnieciskās darbības ierobežojumi, gadā var piešķirt tikai vienu kompensāciju — no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem vai no valsts budžeta.

Dabas aizsardzības pārvalde piešķir ikgadēju atbalsta maksājumu tikai par to zemes īpašuma daļu, kas atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā un nav «Natura 2000» teritorija.

Par zemes īpašuma daļu, kas atrodas «Natura 2000» teritorijā, ikgadēju atbalsta maksājumu piešķir Lauku atbalsta dienests no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem.

Vairāk informācijas https://daba.gov.lv/public/lat/pakalpojumi/kompensacijas/, zvanot pa tālruni 67509766 vai rakstot uz e-pastu daba@daba.gov.lv.

Inguna Pekmane

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
mežsaimniecība, lauksaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com