Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jūrtaka mūsu novadā ir apzīmēta 07.05.2018. plkst. 15.05

6. maijā mūsu novadā tika marķēts garo distanču kājāmgājēju maršruta posms Mazirbe – Vaide. Tas iekļaujas Eiropas maršrutā E9 un Latvijas posmā nosaukts par Jūrtaku.

Pamatā maršruts ved gar pašu jūras krastu, taču mūsu novadā no Mazirbes līdz Vaidei – arī cauri lībiešu ciemiem. Maršrutu dabā apzīmē uz kokiem vietās, kur gājējam varētu rasties šaubas par ceļa izvēli. Marķējums ir ar trīs horizontālām joslām (balts – zils – balts). Krāsas atbilst jūras piekrastei, turklāt ir tādas pašas, kā  Igaunijas marķējumam. Uz metāla vai citām gludām virsmām (piem., velostabiem) marķēts arī ar Jūrtakas logotipa uzlīmēm (skat. attēlus). Ja izdosies, kā plānots projektā, tad šogad uzstādīs arī masīvas norādes no jūras krasta uz katru ciemu.

Vairāk par Jūrtaku lasiet www.jurtaka.lv un www.facebook.com/jurtaka

Alanda Pūliņa,
tūrisma organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com