Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jubileja «Sarmai» un «Sarmai» 26.04.2017. plkst. 14.05

22. aprīlī Kolkas tautas namā 20 gadu jubileju krāšņi un skanīgi nosvinēja Kolkas pensionāru apvienība «Sarma» un senioru ansamblis «Sarma».

Ar kolciniekiem svētku priekus dalīja draugi no Dundagas, Rojas, Kuldīgas, Laucienes, Talsiem, Rojupes, Lubes, Valdemārpils un Vandzenes, kopā ap 150 senioru. Emocionāli aizkustinošākais brīdis šai dienā bija mūža laulības apliecības izsniegšana Antoņinai Kurmei un Jānim Kurmim, kuri šogad nosvinēja 60 gadu kāzu jubileju. Rūgts!

Pasākumā bija visa kā — dziesmas, apsveikuma vārdi, kāzu valsis, atmiņu mirkļi, dejas, atrakcijas, tortes, kliņģeri, labas emocijas un pateicības vārdi par jauko un sirsnīgo vakaru. Kārtējo reizi guvu apliecinājumu, ka seniori prot priecāties un svinēt svētkus. Radās pat ideja — varbūt ir vērts apvienības veidot arī jauniešiem un vidējai paaudzei, lai balles Kolkas tautas namā būt tikpat kupli apmeklētas kā senioru pasākumos. 

Paldies Kolkas pensionāru apvienībai un tā vadītājai Benitai Osei par organizatorisko darbu, Sarmas meitenēm par lustīgo dziedāšanu, Kolkas pārvaldes vadītājam Aldim Pinkenam par skanīgo apsveikumu un tehnisko nodrošinājumu, kā arī Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai Ritai Langmanei.

Inora Sproģe
Alda Pinkena foto


Red. piezīme. Paldies arī ansambļa «Sarma» vadītājai Inorai Sproģei!

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Jubileja «Sarmai» un «Sarmai»

Atslēgvārdi
pensionāri
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com