Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jaunumi ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projektā 18.06.2020. plkst. 13.05

Atbilstoši 2018. gada 31. jūlijā ar SIA «Ostas celtnieks» noslēgtajam līgumam par būvdarbiem Dundagā ekspluatācijā ir nodoti  kanalizācijas un ūdensvadu tīkli, kuri tika izbūvēti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projektā Nr. 5.3.1.0/17/I/028 «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta».

Pēc līguma Priedaines, Dakterlejas, Uzvaras, 1905. gada, Vīdales un Raiņa ielā ir izbūvēts  3692,60 m garš kanalizācijas tīkls, tai skaitā 1087,55 m garš kanalizācijas spiedvads. Vienlaikus arī Priedaines ielā izbūvēts  1194,88 m ūdensapgādes tīkls.

Jūnija sākumā tika pabeigti atliktie darbi – atjaunots ielu segums un labiekārtota teritorija vietās, kur tas iepriekš nebija iespējams laika apstākļu dēļ.

Patlaban šajā projektā izbūvētajam ūdenssaimniecības tīklam ir pieslēgušies 87 iedzīvotāji.

Projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanās iespējas, vienlaikus uzlabojot vides kvalitāti un nodrošinot iedzīvotājus ar normatīvu prasībām atbilstošu dzeramo ūdeni. Projektā izbūvēts jauns 3,19 km garš kanalizācijas tīkls,  0,81 km garš kanalizācijas spiedvads, trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un 1,1 km garš ūdensvada tīkls, nodrošinot, ka izbūvētajam kanalizācijas tīklam kopumā varēs pieslēgties 208 iedzīvotāji, bet ūdensvada tīklam — 64 iedzīvotāji.

 

Ūdenspojekta logotips

  

Andrejs Bāliņš,
SIA «Ziemeļkurzeme» valdes loceklis

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
ūdensprojekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com