Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauns šaha draudzības sākums 15.11.2018. plkst. 09.43

Lāčplēša dienas turnīrā 13. novembrī Dundagas pilī sacentās iesācēji no Dundagas un Talsiem.

Pirms vairāk nekā 15 gadiem, sākot mācīt Dundagas bērniem šaha gudrības, sacensībās vispirms iedraudzējāmies ar kuldīdzniekiem. Drīz vien iepazinām arī Rīgas un Liepājas  jaunos talantus un viņu audzinātājus. Pirms pāris gadiem mūsu paziņu lokam piepulcējās Ventspils šahisti. Visbeidzot, šajā mācību gadā pirmo reizi tikāmies ar saviem tuvākajiem kaimiņiem. Maija Aveniņa ir sākusi vadīt šaha pulciņu Talsu Valsts ģimnāzijā. Pamatoti ceram, ka turpmāk savstarpējās cīņās tiksimies bieži.

Bija paredzēts, ka septiņās kārtās sacentīsies pa desmit šahistiem no Dundagas un Talsiem, diemžēl pēdējā brīdī viena dundadzniece apslima. Meiteņu konkurencē labāko trijnieks bija šāds: 1. vietā Māra Brigmane no Talsiem (6 punkti), 2. vietā Anna Rebeka Irbe, 3. vietā Marija Hanna Kristiņa no Dundagas (abām pa 4 punktiem). Māra ar 6  punktiem bija labākā arī kopvērtējumā, vienīgo neveiksmi piedzīvojot pēdējā kārtā pret mūsu Valteru Napski. Zēniem 1. vietā dundadznieks Jēkabs Zvans (6 punkti un 2. vieta kopvērtējumā), aiz sevis atstājot V. Napski ar 5 punktiem un talsenieku Martinu Keini. Jāpiebilst, ka Martinam un dundadzniekam Fēliksam Zvanam pēc turnīra bija vienāds punktu skaits, 4, un visu izšķīra papildpartija, kurā veiksme uzsmaidīja talseniekam.

Starp meitenēm mūsu Katrīna Sāra Kristiņa ieguva ceturto vietu, Rasa Ratkeviča – piekto, bet Rovena Onufrijčuka un Samanta Petrovica dalīja 6.-7. vietu.

Pirmo triju vietu ieguvēji zēnu un meiteņu ieskaitē ieguva skaistus mākslinieka Uģa Aulika darinātus diplomus, bet gluži visi dalībnieki tika pie saldumu balvām, par kurām bija parūpējusies jauno talsenieku skolotāja. Paldies arī Kultūras pilij par mājīgo un labi apgaismoto mazo zāli!

Alnis Auziņš,
vidusskolas šaha pulciņa vadītājs

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com