Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauniešus acina praksē pašvaldību vēlēšanu iecirkņos 15.05.2017. plkst. 08.46

Lai dotu iespēju iepazīties ar vēlēšanu iecirkņa komisijas darba pienākumiem un veicinātu jauniešu interesi un izpratni par vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) arī šogad aicina jauniešus pieteikties praksei vēlēšanu iecirkņos.

Prakses pieteikumi jāiesniedz līdz 25. maijam. Ar prakses nosacījumiem var iepazīties CVK interneta lapā  www.cvk.lv sadaļā «Pašvaldību vēlēšanas 2017/Prakse vēlēšanu iecirknī».

Prakse paredzēta 16 līdz 25 gadus veciem  jauniešiem, kas vēlas iepazīt vēlēšanu iecirkņa komisijas darbu, interesējas par vēlēšanām, ir sociāli atbildīgi un nākotnē vēlētos piedalīties vēlēšanu sarīkošanā, pildot vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa pienākumus.

Prakses dienas pašvaldību vēlēšanās būs 2., 3. un 4. jūnijs. Jaunieši varēs piedalīties vēlēšanu iecirkņa iekārtošanā, vēlētāju apkalpošanā vēlēšanu dienā un balsu skaitīšanā.

Lai sagatavotos praksei, aicinām iepazīties ar vēlēšanu iecirkņa komisijas locekļa pienākumiem portālā www.prakse.lv un apgūt CVK tiešsaistes mācību kursu «Pašvaldību vēlēšanas 2017», kurā uzskatāmi izstāstīts, kā sagatavot iecirkni darbam, apkalpot vēlētājus vēlēšanu dienā un saskaitīt iecirkņos saņemtās balsis.

 

Kristīne Bērziņa,
CVK Informācijas nodaļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
vēlēšanas
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com