Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jaunieši — Dundagas novada nākotne 11.10.2017. plkst. 09.33

10. oktobrī Brīvā laika pavadīšanas centrā Dundagā tikās Izglītības un zinātnes ministrijas,  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un novada pašvaldības pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu aktualitātes jaunatnes politikas jomā un situāciju darbā ar jauniešiem Dundagas novadā.

Diskusijā piedalījās Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta eksperte Alma Brinkmane, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekta «Jaunatnes darba kvalitātes celšana savā pašvaldībā» mentore Sintija Lase, Dundagas novada domes priekšsēdētājs Aldis Felts, izpilddirektors Gatis Ralle, Brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja Tamāra Kaudze, centra darbiniece Ieva Kristiņa, deputāti Māris Napskis, Madars Burnevics, Kolkas pamatskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Inga Blumentāle, jaunieši Ralfs Zorģis, Rūdolfs Braže un Kristīne Ralle.

Alma Brinkmane iepazīstināja ar Jaunatnes politikas veidošanas vadlīnijām un situāciju Latvijas novados darbā ar jauniešiem. Pēc tam klātesošie diskutēja par situāciju Dundagas novadā un uzklausīja jauniešu vērtējumu par pašvaldības dotajām iespējām jauniešiem iesaistīties vietējos sabiedriskajos un politiskajos procesos.

Kā atzina jaunieši, kopš pagājušā gada, kad  Brīvā laika pavadīšanas centrā sākās aktīva darbība,  ir ievērojami pieaudzis tieši jauniešiem organizēto pasākumu skaits, un arvien vairāk jauniešu vēlas iesaistīties šeit organizētajos pasākumos.

Alma Brinkmane uzsvēra, ka pašvaldība ir tiešā veidā atbildīga par darbu ar jauniešiem. Kaut arī  šī  darba rezultāts nebūs tūlītējs un acīmredzams, bet ieguldījums atmaksāsies ilgtermiņā, un būs pamats novada pastāvēšanai.

Inguna Pekmane

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com