Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jaunieši tiksies «Vasaras akadēmijā» 22.08.2014. plkst. 13.20

No 24. līdz 26. VIII kempingā «Veccepļi» notiks «Vasaras akadēmija», kas ir tradicionālas trīs dienu jauniešu apmācības, kurās piedalās jaunieši no Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novada.

«Vasaras akadēmijā» jaunieši dalās pieredzē, plāno nākamā gada aktivitātes un mācās, izmantojot neformālās izglītības metodes. Šogad «Vasaras akadēmijā» 40 jaunieši uzzinās vairāk par līdzdalību, atbildību, komandas darbu un jauniešu iespējām.

Apmācības vadīs Māris Resnis, pazīstamākais treneris jauniešu, sociālo un jaunatnes darbinieku vidū visā Latvijā. Viņa interešu lokā ir neformālā izglītība, jaunatnes organizāciju un kustību attīstība, āra dzīves aktivitātes.

Apmācības ir daļa no projekta «Dzīvei un darba tirgum nepieciešamo prasmju apguve brīvā dabā». Jūlijā šajā projektā jau notika jauniešu līderu apmācības un jauniešu pārgājiens pa Talsu pauguraini, bet septembrī jaunieši tiksies ikmēneša jauniešu seminārā Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā, lai izplānotu nākamā mācību gada aktivitātes. Projekts īstenots no Jaunatnes politikas valsts programmas 2014. gadam valsts budžeta finansējuma.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com