Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jaunie šahisti — piektie labākie Kurzemē 19.01.2017. plkst. 09.00

18. I Kuldīgā tradicionālajās Kurzemes skolēnu sporta spēlēs šahā sekmīgi piedalījās Dundagas vidusskolas šaha pulciņa audzēkņi. Jaunākajā vecuma grupā mūsējie izcīnīja 5. vietu 14 komandu konkurencē.

Sacensības notika divās klašu grupās: 1.–4. un 5.–9. klašu grupā, reizē individuālās un komandu sacensības. Vienas skolas dalībnieki savā starpā nespēlēja, ieskaiti deva trīs labāko dalībnieku izcīnīto punktu summa no vienas mācību iestādes. Jaunākajā grupā mūsējie ieguva 5. vietu, kas ir pēdējo gadu labākais sasniegums. Ieskaiti deva Ernests Brikainis (4,5 punkti no 7 iespējamajiem), Vilis Čoders un Ingars Blumbergs (abiem pa 4 punktiem). Tāpat 4 punkti Emīlam Grīnertam. Uzteicami arī Harija Zviedra 3 punkti. Ernesta Šmēdiņa rēķinā 2 punkti, Annas Irbes — 1,5, Rūdolfa Damberga — 1. Individuāli visaugstāko, devīto, vietu izcīnīja sacensību jaunākais dalībnieks E. Brikainis. Pavisam šajā grupā spēlēja 43 šahisti.

5.–9. klašu grupā mūsu skolu pārstāvēja tikai divi šahisti, turklāt aizvadīja vienu kārtu mazāk nekā pārējie, jo šoreiz dundadzniekiem vajadzēja ātrāk steigties mājup. Emīls Ķiršakmens ieguva 3 punktus no 6 iespējamajiem, Matīss Vīksna — 2, un mūsu komanda ierindojās 9. vietā 12 komandu vidū.

Alnis Auziņš

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com