Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauni videoklipi iepazīstina ar Latvijas novadiem 23.01.2015. plkst. 09.47

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izveidojusi jaunus un daudzkrāsainus videoklipus par katru Latvijas novadu, kā arī vienu, kas simboliski aptver visu valsti un vienu, kas stāsta par jūru. Videoklipos par Kurzemi un jūru ietvertas arī epizodes no Dundagas novada.

Videoklipi jeb videostāsti izveidoti, sākotnēji meklējot risinājumu, kā koncentrētā veidā, spilgtā vizuālā valodā uzrunāt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ārvalstu viesus un radīt viņiem priekšstatu par Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

TAVA tūrisma mārketinga speciāliste Liene Pīpkalēja stāsta: «Jaunajās īsfilmās izmantoti materiāli no TAVA videofilmu krātuves un reģionu iesūtītie video. Taču šai reizē videostāsts veidots kodolīgs, lai paplašinātu lietošanas iespējas. Klipu montāžas pamatā ir ideja par piecām maņām, kas ļauj atklāt katra novada burvību. Tā rodas priekšstats ne tikai par acīm aptveramo mūsu zemes skaistumu, bet arī par tās smaržām, skaņām, garšu un faktūru».

 

Liene Pīpkalēja uzsver: «Populārais teiciens — labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt! — mūsdienās ir daudz aktuālāks, nekā bijis jebkad agrāk. Pieci jaunie videoklipi ir lielisks mārketinga līdzeklis, kas lieti noderēs dažādos nozares publicitātes pasākumos.»

Nozarē strādājošie tiek aicināti TAVA mājaslapā http://tava.gov.lv/lv/latvijas-regionu-video brīvi lejupielādēt jaunos videoklipus, lai popularizētu Latvijas tūrismu un tā piedāvājumu.

Videoklipi tapuši TAVA sadarbībā ar uzņēmumu «Magnafield». Šobrīd tie ieskaņoti angļu valodā, bet būs arī titri latviešu, vācu un krievu valodā.

Novadu videoklipi izveidoti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.


Inta Briede,
TAVA (www.tava.gov.lv; www.latvia.travel) sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 67358152

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com