Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauni šahistu panākumi 10.12.2018. plkst. 09.21

Dundagas jaunie šahisti 8. decembrī Ventspils Jaunrades namā piedalījās Ventspils atklātajā čempionātā šahā. Pat spēlējot bez dažiem līderiem, kopumā trīs dažādās grupās mūsējiem izdevās savākt pilnu medaļu komplektu.

Sacensībās līdztekus mājiniekiem ventspilniekiem piedalījās jaunie šahisti no Kuldīgas, Liepājas Talsiem un Dundagas. Visi dalībnieki bija sadalīti trīs grupās: iesācēji, ceturtās sporta klases un trešās sporta klases šahisti. Viskuplāk bija pārstāvēti iesācēji – 38 melnbaltā galdiņa bruņinieki, un te visvairāk arī bija dundadznieku. Ar teicamu rezultātu, 6,5 punkti no 7 iespējamajiem, uzvarēja mūsu Jēkabs Zvans, ar uzviju izpildīdams IV sporta klases normu. Punkts mazāk un otrā vieta citam dundadzniekam – Valteram Napskim. Tikpat punktu tikai sliktāka koeficienta dēļ trešo vietu deva Fēliksam Zvanam. Savukārt Katrīna Sāra Kristiņa ar 4 punktiem bija otrā labākā starp meitenēm. Katrīnai šis bija labākais turnīrs viņas pagaidām nelielajā šahistes pieredzē. Marijai Hannai Kristiņai 3,5 punkti, Rasai Ratkevičai un Samantai Petrovicai pa 2,5 punktiem, bet Rovenai Onufrijčukai – 1,5 punkts.

IV sporta klases grupā 26 dalībnieku vidū cīnījās arī mūsu Ernests Šmēdiņš un ar 3 punktiem ieguva 16. vietu. Ernests bieži vien  panāca cerīgas pozīcijas, diemžēl dažas neuzmanības kļūdas daudz ko sabojāja.

Spēcīgākajā, III sporta klases šahistu, grupā veiksmīgi spēlēja Matīss Vīksna. Pēc ilgāka laika atkal piedalīdamies sacensībās, Matīss 18 dalībnieku vidū izcīnīja  3. vietu. Tikpat punktu, cik  Matīsam, 5, bija arī pirmo divu vietu ieguvējiem. II sporta klase Matīsam ir šajā mācību gadā sasniedzams mērķis.

Visi godalgoto vietu īpašnieki ieguva diplomus un skaistas medaļas.

Jāpiebilst, ka dažādu iemeslu dēļ Ventspilī nespēlēja visai daudz mūsu šaha pulciņa dalībnieku – kāds volejbola sacensību dēļ, bet vairākiem patraucēja slimība.

Gada pēdējās sacensības – jau ierastais Ziemassvētku turnīrs 28. decembrī – mūs gaida pie ilggadējiem šaha draugiem Kuldīgā.

Alnis Auziņš, šaha pulciņa vadītājs

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com