Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jau septīto reizi izcīnīts «Dundadznieku kauss» 20.02.2017. plkst. 13.42

18. II jau septīto reizi notika  «Dundadznieku kauss» volejbolā. Šīs sacensības jau kļuvušas par stabilu tradīciju, tāpat kā nemainīgi ir to organizatori  Jānis Zīle un Kaspars Kristiņš. Tikpat nemainīgi ir dalības nosacījumi — dundadznieki, kas mācās vai  ir mācījušies Dundagas vidusskolā.

Šī gada dalībnieki atšķirībā no citu gadu sportistiem bija spēcīgāki un profesionālāki. Spēlētāju rindas papildināja Baltijas līgas «ASK Kuldīga» spēlētājs Krists Dambergs, Nacionālās līgas 1. divīzijas komandas «Ventspils» spēlētāji: Kristaps Šepte, Askolds Jāvalds, Salvis Cielavs, Andis Švāģeris, kā arī Nacionālās līgas 2. divīzijas komandas «SK Talsi» spēlētājs Matīss Pētersons .

Intriga par uzvarētāju saglabājās līdz pat pēdējam brīdim. Pateicoties gan meistarībai, gan veiksmei, dundadznieku kausu ieguva komanda «RB&B&J»: Arvis Beņislavskis, Jānis Zingniks, Krists Dambergs, Elīna Freimane-Beņislavska, Andis Švāģeris, Dairis Drīksne un Edgars Zingniks.

2. vietā komanda «Dundžiņi»: Jānis Zīle, Aivars Pekmans, Didzis Kārkliņš, Alise Ralle, Madars Burnevics, Aigars Zvirbulis, Kaspars Kristiņš un Matīss Pētersons.

3. vietā komanda «Kurekss»: Salvis Cielavs, Jēkabs Avotiņš, Anita Mačtama, Uldis Kristiņš, Mārcis Apškrūms, Ernests Salcevičs un Matīss Apsāns.

Dundadznieki ir ne vien labi volejbolisti, bet arī veiksmīgi uzņēmēji. Lai pasākums būtu izdevies, tam ir ikgadējie atbalstītāji: SIA «Kurekss», SIA «Jaunemari», SIA «Dundagas meži», SIA «Eko Bloks», SIA «RB&B», «Sporta klubs Dundaga» un i/k «Luux», kā arī Dundagas novada pašvaldība. Īpašas pateicības balvas atbalstītājiem bija izgatavojusi Ance Feiberga no SIA «B basic».

«Dundadznieku kausa» uzvarētāji
«Dundadznieku kausa» uzvarētāji
Ance Freiberga

Inguna Pekmane,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com