Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Janita Valtere turpinās darbu izpilddirektores amatā 01.11.2018. plkst. 14.22

31. oktobrī, pamatojoties uz deputātu Tamāras Kaudzes, Andras Grīvānes, Viļņa Skujas un Madara Burnevica iesniegumu un sagatavoto lēmuma projektu, domes priekšsēdētājs sasauca domes ārkārtas sēdi, kurā izskatīja jautājumu par izpilddirektores Janitas Valteres  atbrīvošanu no Dundagas novada pašvaldības izpilddirektora amata.

Deputāti lēmumu bija sagatavojuši gan atsaucoties uz vairāku pašvaldības darbinieku iesniegumiem , gan faktiem,  ka darbu atstājuši un turpina atstāt pašvaldības darba nodrošināšanai nepieciešamie speciālisti, tādējādi izsakot šaubas par izpilddirektores spēju vadīt Centrālās administrācijas darbu, nespējot  organizēt radošu, virzošu, vispārējām ētikas un tiesību normām atbilstošu komunikāciju ar pašvaldības iestāžu vadītājiem un Centrālās administrācijas darbiniekiem.

Arī divpadsmit pašvaldības iestāžu vadītāji domes deputātiem bija iesnieguši vēstuli, kurā pauda arī savu viedokli un aicināja   deputātus pievērst uzmanību izpilddirektores darba stila rezultātam, kā arī aicināja deputātus nodrošināt pašvaldības speciālistu darba vidi tādu, kas ir vērsta uz pašvaldības mērķu sasniegšanu, cieņpilnu un koleģiālu līdzdarbošanos, ievērojot augstus uzvedības standartus un vadības izpratni par ikkatra komandas locekļa nozīmi savu individuālo spēju nepietiekamības apstākļos.

Pēc vairāk kā stundu garās domes sēdes, balsojumā ar četrām deputātu balsīm par izpilddirektores atstādināšanu un piecām pret, Janita Valtere turpinās pildīt izpilddirektores amata pienākumus.

 

Inguna Pekmane,
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com