Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izstrādā Kolkas estrādes būvprojektu 08.06.2021. plkst. 14.20

Turpinās būvprojekta «Vasaras estrādes pārbūve, ietverot tirdzniecības vietas izveidi un teritorijas labiekārtošanu» izstrāde. Būvprojekta izstrādātājs ir SIA «Campaign» par līguma summu 11 834 € bez pievienotās vērtības nodokļa. Šobrīd projekta īstenošanas kopējās izmaksas plānotas līdz 250 000 €, tomēr precīzas summas būs zināmas tikai pēc būvprojekta izstrādes un iepirkumu veikšanas.

 Lai saņemtu finansējumu projekta īstenošanai, pašvaldība 2021. gada 10. maijā ir iesniegusi projekta «Tirdzniecības vietas izveide Kolkā» pieteikumu biedrības «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» izsludinātajā atklāto projektu konkursā, Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda (EJZF) Latvijas Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020. gada apakšpasākumā  43.02. «Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana», kur projekta īstenošanai iespējams saņemt maksimālo projekta atbalsta intensitāti 90%. 

Projekta mērķis ir pārbūvēt esošo vasaras estrādi, to pārvēršot par mūsdienu prasībām atbilstošu, sabiedrībai ērti izmantojamu, estētiski un tehniski pievilcīgu vietējo mājražotāju un zivju produkcijas tirdzniecības vietu. Šobrīd notiek projekta pieteikuma izvērtēšana un tā apstiprināšanas gadījumā, projektu paredzēts īstenot 2 gadu laikā.

 

Diāna Kristiņa,
Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Vizualizācijas materiāli
Atslēgvārdi
Kolka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com