Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Apsveikums izlaidumā 11.06.2021. plkst. 13.49

12. jūnijā visā Dundagas novadā gaisā virmos meiju un ziedu smaržas, satraukuma un skaistu notikuma izjūtas, jo klāt  viena no skaistākajām dienām mūsu jauniešiem — 2021. gada absolventu izlaidums Dundagas vidusskolā un 59. izlaidums Kolkas pamatskolā.

Šajā gadā Dundagas vidusskolas 9. klasi absolvēs 30 skolēni, bet Kolkas pamatskolu – septiņi. Savukārt Dundagas vidusskolā divpadsmit gadu garumā noietais ceļa posms noslēgsies 17 jauniešiem.


Nav tāda, ko nevar,
Ja ir — tad jāvar!
Kaut plaukstām jūra jāizsmeļ,
Kaut zemes smagums jāpaceļ.
Nav tāda, ko nevar.
Ja ir — tad jāvar!

(Andrejs Eglītis)


Mīļie absolventi, vēlam jums visiem pierādīt savu varēšanu, gribēšanu un pārliecību, veiksmīgi īstenojot un piepildot sapņus ceļā uz nospraustajiem mērķiem. Lai izdodas iecerētais!

Paldies visam Dundagas vidusskolas un Kolkas pamatskolas kolektīviem par nenovērtējamu pedagoģisko ieguldījumu mūsu jauniešu izglītošanā un audzināšanā, ieliekot stingrus zināšanu pamatus viņu izvēlēto mērķu īstenošanas nākamajam posmam un nākotnei . Īpaši vēlamies sveikt Dundagas vidusskolas 9. a klases audzinātāju Evitu Zoltāni, 9. b klases audzinātāju Noriku Segliņu, 12. klases audzinātāju  Inesi Ķiršakmeni un Kolkas pamatskolas 9. klases audzinātāju Aiju Valciņu par jūsu dāvāto sapratni, atbalstu, iejūtību un sirds mīlestību audzinot mūsu bērnus.

Paldies vistuvākajiem un mīļākajiem padomdevējiem – vecākiem, par ieinteresētību , rūpēm un pamudinājumiem, dzīvojot un izdzīvojot kopā ar saviem bērniem priekus un sasniegumus, bet reizēm arī grūtākus brīžus un kādu neveiksmi.

Priecīgu, piepildītu un jauku svētku dienu!

Dundagas novada pašvaldība

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com