Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izglītojošie pasākumi «Izaugt ģimenē» 03.10.2019. plkst. 13.40

Lai atbalstītu un motivētu potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes, projektā «Kurzeme visiem» visās Kurzemes pašvaldībās tiks rīkoti vismaz divi izglītojoši pasākumi – sarunu rīti un vakari «Izaugt ģimenē».  Uz pasākumu tiks gaidīts ikviens interesents, kas vēlas kļūt par aizbildni, adoptētāju, audžuģimeni, vai viesģimeni vai kuram interesē jautājumi par bērniem, kas palikuši bez vecāku aprūpes.

Pasākumos ikvienam būs iespēja uzzināt informāciju, kas ir aizbildnis, adoptētājs un audžuģimene un kā par tādu kļūt, kā arī iepazīt jau bērnus uzņemošo ģimeņu pieredzi. Izglītojošos pasākumus  vadīs gan speciālisti, kas strādā ar bērnus uzņemošajām ģimenēm, gan ģimenes, kuras jau līdz šim savā aprūpē uzņēmušas bez vecāku gādības palikušus bērnus.

Izglītojošos pasākumus «Izaugt ģimenē» organizē Sociālo pakalpojumu aģentūras Kurzemes reģiona ģimeņu atbalsta centrs «Liepāja» un tie ir plānoti katrā Kurzemes reģiona pašvaldībā. Pirmajos sarunu vakaros Liepājā 27. septembrī un Aizputē 30. septembrī kopumā piedalījušies 23 interesenti, savukārt oktobrī potenciālie aizbildņi, adoptētāji un audžuģimenes tiks aicinātas uz sarunu vakariem Priekulē, Rucavā un Mērsragā.

Šobrīd plānotais sarunu vakaru norises kalendārs pieejams https://agenturakurzeme.lv un http://kurzemevisiem.lv  mājas lapās.

Sīkāk lasiet pievienotajā preses paziņojumā!


Laura Homka,
Projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste


Valtera Poļakova foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com