Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ir klāt nekustamā īpašuma nodokļa 3. termiņš 12.08.2020. plkst. 08.53

Pašvaldība atgādina, ka līdz 15.08.2020. ir jāsamaksā kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums (NĪN). Pēc 15.08.2020. tiks veikta nokavējuma naudas aprēķināšana 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Aicinām samaksāt nekustamā īpašuma nodokli gan skaidrā naudā pašvaldības kasē, gan bezskaidrā naudā ar norēķiniem bankā, internetbankā. Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.  Abos portālos pieejami pašvaldības banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Aicinām visus nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus, kas ikdienā korespondencei lieto e-pastu, iesniegt pašvaldībai informāciju par e-pasta adresi! Tas atvieglotu nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma nosūtīšanu turpmāk. Informāciju par e-pastu var  nosūtīt nin@dundaga.lv vai iesniegt pašvaldībai brīvas formas iesniegumu par maksāšanas paziņojuma nosūtīšanu e-pastā. To var izdarīt arī portālā www.epakalpojumi.lv.

Dundagas novada pašvaldība pateicas visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kas godprātīgi un savlaicīgi veic nekustamā īpašuma nodokļa maksājumus!

Daiga  Muceniece,
nekustamā īpašuma nodokļa administratore
t.63237856, m.t.25446570

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodoklis
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com