Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Investīciju piesaiste biznesa idejas īstenošanai 04.04.2017. plkst. 10.41

Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas Darbnīcu, KBI Biznesa HUB un Zaļo un Viedo tehnoloģiju klasteri izsludina projektu «Investīciju piesaiste biznesa idejas īstenošanai», kurā Kurzemes jaunos un topošos uzņēmējus aicina pretendēt uz Kurzemes Biznesa inkubatora investīciju līdz 7000 €.

Projekta mērķis ir veicināt jaunu komersantu veidošanos, jau esošo uzņēmumu attīstību, kā arī veicināt Kurzemes reģiona uzņēmējdarbības attīstību.

Investīciju izstrādātā vai vēl tikai topošā esošā produkta vai pakalpojuma turpmākajai attīstībai saņems vērtēšanas komisijas izvirzīti kandidāti, kuriem, sadarbojoties ar Kurzemes Biznesa inkubatoru, sniegs atbalstu produkta prototipa izstrādē, nepieciešamo infrastruktūru, papildu investīciju piesaistē projekta attīstībai, konsultācijas biznesa modeļa izstrādē vai pilnveidošanā, produkta virzīšanai tirgū, kā arī cita veida atbalstu pēc abpusējas vienošanās.

Projektā var pieteikties fiziskas personas, kuras plāno uzsākt komercdarbību kādā no Kurzemes reģiona pilsētām vai novadiem, kā arī arī jebkurš Uzņēmuma reģistra komercreģistrā jau reģistrēts komersants, kas reģistrēts kādā no Kurzemes reģiona pilsētām vai novadiem.

Iesniegtās idejas vērtēs divās kārtās. Pretendenti, kurus izvirzīs otrajā kārtā, varēs savu produktu prezentēt klātienē.

Projektam var pieteikties gan pavisam jaunu un inovatīvu ideju, gan arī jau izstrādātu produktu un pakalpojumu autori.

Pieteikties līdz 28. aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu.

Sīkākas ziņas projekta nolikumā.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com