Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Individuālais tūrisms un tā specifika — seminārs klātienē un Zoom 07.10.2021. plkst. 08.11

11. oktobrī atpūtas un pasākumu vietā «Ragaciema Skadiņi» seminārs «Individuālais tūrisms un tā specifika» no projekta «Jūra visu gadu — Piejūras dzīves stila tūrisma veicināšana».

Aicināti tūrismā iesaistītie uzņēmēji un tūrisma veicināšanā iesaistīto pašvaldību un citu organizāciju darbiniekiem Latvijas piejūras teritorijās.

Seminārs norisināsies gan klātienē, gan paralēli Zoom vebināra formātā 11.10.2021. plkst. 10.00–16.00, tādējādi ļaujot pieslēgties no jebkuras vietas tiem, kuri nevar (vai nedrīkt) būt ar mums kopā klātienē. Ņemot vērā valstī noteiktos drošībās pasākumus un ierobežojumus, dalība seminārā klātienē būs atļauta, uzrādot Covid-19 vakcinācijas sertifikātu vai izziņu par Covid-19 infekcijas pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā  un  personu apliecinošu dokumentu. Semināra laikā tiek nodrošināti valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Vebināru vadīs Mg.geogr. Iveta Druva-Druvaskalne, lektore un Tūrisma studiju virziena pasniedzēja Vidzemes Augstskolā, specializējoties tūrisma (jo sevišķi dabas tūrisma) ģeogrāfijā, problēmrisinājumu tūrisma sektorā meklēšanā un ieviešanā, vadījusi apvidus prakses ar tūrisma maršrutu izstrādi, individuālā tūrisma entuziaste, plaša pieredze GIS (ģeogrāfiskās informācijas sistēmu) un digitālo karšu izstrādē un lietošanā.

Seminārs ir bez maksas, taču pieteikšanās ir obligāta, aizpildot pieteikuma veidlapu šajā saitē: https://tinyurl.com/5duc2wmu

Kontakti papildus informācijai saistībā ar šo vebināru: www.juraszeme.lv, mob. 29443621, e-pasts: mrudzitegrike@gmail.com, vai arī tuvākajā partnerībā: «Jūras zeme», «Partnerība laukiem un jūrai», «Jūrkante», «Talsu rajona partnerība», «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija», «Liepājas rajona partnerība». Uz tikšanos!

Sīkāk lasiet pievienotajā preses paziņojumā!

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Semināra programma
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com