Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ievēlēti Talsu novada domes komiteju priekšsēdētāji un vietnieki 22.07.2021. plkst. 13.43

Jau informējām, ka jaunajā Talsu novadā ir saglabāts Talsu novada domes pastāvīgo komiteju skaits, nedaudz mainot to atbildības jomas. Tagad katrai komitejai ir ievēlēts arī tās priekšsēdētājs un vietnieks.

Talsu novada domes pastāvīgās komitejas ir kultūras, sporta un tūrisma komiteja, tautsaimniecības komiteja, izglītības sociālo un veselības jautājumu komiteja un finanšu komiteja.

Par kultūras, sporta un tūrisma komitejas priekšsēdētāju ievēlēta Ilva Norenberga, bet par viņas vietnieci – Sandra Pētersone. Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs ir Ainis Stūrmanis, bet vietnieks – Aldis Pinkens. Izglītības, sociālo un veselības komiteju vada Dainis Karols, savukārt viņa vietnieks ir Andis Astrātovs. Finanšu komitejas priekšsēdētāju nosaka likums, kas paredz, ka šo komiteju vada domes priekšsēdētājs. Tas nozīmē, ka Talsu novada domes finanšu komitejas priekšsēdētāja ir Sandra Pētersone, bet viņas vietnieks tiks ievēlēts nākošajā finanšu komitejas sēdē, kas paredzēta 18. augustā.

Jau informējām, ka finanšu komitejas kārtējās sēdes notiks katra mēneša trešajā trešdienā 9.00, kultūras, sporta un tūrisma komitejas sēdes paredzētas mēneša otrajā trešdienā 9.00, izglītības, sociālo un veselības jautājumu komitejas sēdes – katra mēneša otrajā otrdienā 9.00, bet tautsaimniecības komitejas sēdes paredzētas katra mēneša otrajā ceturtdienā 9.00. Savukārt domes kārtējās sēdes paredzētas katra mēneša ceturtajā ceturtdienā 9.00.

Komiteju sēdes tiek ierakstītas, un audio ieraksti tiek publicēti Talsu novada pašvaldības tīmekļvietnē www.talsunovads.lv sadaļā Pašvaldība/Dome/Domes un komiteju sēžu protokoli.

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
dome
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com