Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Iestāties rindā pases un eID kartes noformēšanai un saņemšanai attālināti! 12.09.2022. plkst. 08.42

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pakalpojuma pieejamības uzlabojumi ir ļāvuši mazināt rindas, un šobrīd vairumā nodaļu pakalpojumus var  saņems raiti un bez ilgas gaidīšanas.

Pārvalde turpina pilnveidot klientu apkalpošanas servisu un ir ieviesusi iespēju ātri, ērti un vienkārši pieteikties pakalpojuma saņemšanai rindā attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni.

Šis risinājums ļauj klientiem attālināti pieteikt kārtas numuru rindā, izmantojot viedtālrunī lejupielādētu mobilo lietotni Qticket, tādējādi jau iepriekš uzzinot, kāds varētu būt aptuvenais gaidīšanas laiks, un provizorisko laiku, kad pienāks klienta kārta saņemt pakalpojumu. Jauninājums ļauj tiešsaistē sekot līdzi rindai katrā konkrētajā nodaļā – pakalpojumu varēs pieteikt, piemēram, vēl esot mājās vai tuvojoties Pārvaldes nodaļai.

Tādējādi ir iespēja taupīt laiku un  konkrētajā dienā pieteikties pases un personas apliecības jeb eID kartes noformēšanai un saņemšanai attālināti un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Šobrīd iestāties rindā attālināti, izmantojot mobilo lietotni Qticket, iespējams visās 25 Pārvaldes nodaļās, kuras ieklautas Qticket sistēmā – Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2. nodaļā, Rīgas 3. nodaļā, Aizkraukles nodaļā, Alūksnes nodaļā, Bauskas nodaļā, Cēsu nodaļā, Daugavpils nodaļā, Dobeles nodaļā, Jēkabpils nodaļā, Jelgavas nodaļā, Jūrmalas nodaļā, Kuldīgas nodaļā, Liepājas nodaļā, Limbažu nodaļā, Ludzas nodaļā, Madonas nodaļā, Ogres nodaļā, Rēzeknes nodaļā, Saldus nodaļā, Talsu nodaļā, Tukuma nodaļā, Valmieras nodaļā un Ventspils nodaļā.

Lai saņemtu elektronisko kārtas numuriņu, ir jāveic trīs vienkāršas darbības: nepieciešams lejupielādēt Qticket lietotni, izvēlēties pakalpojuma sniedzēju – Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi – un pakalpojumu IESTĀTIES RINDĀ.

Pārvalde aicina neatlikt dokumentu noformēšanu uz nākamo pavasari, lai neveidotos ļoti lielas rindas pēc personu apliecinošajiem dokumentiem, un nākt noformēt dokumentus savlaicīgi – jau tagad. Arī tie klienti, kuriem pases vai eID kartes derīguma termiņš beigsies tikai nākamā gada pavasarī, vasarā vai rudenī, ir aicināti jaunus dokumentus noformēt jau tagad.

Tāpat pārvalde atgādina, ka klienti ir tiesīgi noformēt jaunus dokumentus arī vairākus mēnešus pirms vecā dokumentam termiņa beigām.

 


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com