Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Iespēja pieteikties atbalstam zivsaimniecībā 14.12.2016. plkst. 16.23

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu atbalsta pasākumiem «Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā», «Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde» un «Tirdzniecības pasākumi».

Pasākumā «Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā» pieejamais publiskais finansējums ir 8 miljoni eiro. Pasākuma mērķis ir palielināt akvakultūras uzņēmumu konkurētspēju un dzīvotspēju. Atbalstu piešķir pretendentiem, kuru investīcijas projektā ir saistītas ar karpu, foreļu, zandartu, ālantu, sterletu, līdaku, līņu, samu, storu, pāliju, garneļu un vēžu audzēšanu. Atbalstu par citām akvakultūras dzīvnieku sugām piešķir saskaņā ar pretendenta iesniegtu neatkarīgu tirgus pētījumu, kuru veikusi zinātniska institūcija. Projektu iesniegumus pieņems no 2017. gada 12. janvāra līdz 30. jūnijam.

Pasākumā «Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde» pieejamais publiskais finansējums ir 8 miljoni eiro. Pasākuma mērķis ir sekmēt ieguldījumus zvejas un akvakultūras produktu apstrādes sektorā. Atbalsta pretendenti var būt Pārtikas un veterinārajā dienestā atzīts zvejas produktu apstrādes uzņēmums, Pārtikas un veterinārajā dienestā reģistrēta fiziska vai juridiska persona, kas mājas apstākļos apstrādā zvejas produktus, kā arī komersants, kas veido jaunu zvejas produktu apstrādes uzņēmumu, vai jaundibināts komersants, kas veido jaunu zvejas produktu apstrādes uzņēmumu. Projektu iesniegumus pieņems no 2017. gada 12. janvāra līdz  30. jūnijam.

Pasākumā «Tirdzniecības pasākumi» pieejamais publiskais finansējums ir 900 000 eiro. Pasākuma mērķis ir sekmēt jaunu tirgu apgūšanu, kā arī uzņēmumu un produktu sertificēšanu, produkcijas izsekojamību un marķējuma nostiprināšanu. Atbalsta pretendents var būt biedrība vai atvasināta publiska persona — zinātniskā institūcija. Projektu iesniegumus pieņems  no 2017. gada 12. janvāra līdz 15. decembrim.

Plašāka informācija par atbalsta pasākumiem, pretendentiem, projektu iesnieguma veidlapas un cita noderīga informācija ir  pieejama LAD interneta vietnē  www.lad.gov.lv.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD reģionālo lauksaimniecības pārvalžu klientu apkalpošanas daļās vai LAD klientu apkalpošanas daļā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2.stāvā (tālr. 67027693, 67027235).

Projekta iesniegumu elektroniski, parakstītu ar elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, var iesniegt arī pa e-pastu lad@lad.gov.lv.

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība, zivsaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com