Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Iedvesmas avots 04.09.2017. plkst. 11.38

Viena liela daļa mēs dzīvojam daudzdzīvokļu mājās, kur kopīpašuma daļa ir ne tikai kāpņutelpas un pagrabi, bet arī pagalms ir visiem viens,  taciņa pa kuru jāiet — arī kopēja. Cik daudz ikdienas steigā mēs ievērojam to, kas ir apkārt? Protams, laika zobs ir nograuzis mājai kādu stūri vai ar zāli aizaudzējis kādreiz iekoptos celiņus, pazuduši kādreiz stādītie ceriņi vai bērnu rotaļu laukumiņi ... Apziņa, ka mēs paši esam atbildīgi par to, ko veidojam ap sevi, par to, ka būs tikai tas, ko izdarīsim paši, neatnāk vienā dienā. Brīvības ielas 2 nama iedzīvotāji jau vairāku gadu garumā katru gadu vienojas kopējā darba dienā mājas labā. Tā tas notika arī augusta izskaņā, kad kopīgiem spēkiem tika labiekārtota mājas apkārtne — izveidoti un atjaunoti celiņi mājas teritorijā. Priecēja ļoti kuplais darbarūķu skaits  (22!), un katram atradās kur pielikt savu roku vai savu prātu un izdomu. Neizsakāms prieks ir par mūsu mājas jauniešu iesaistīšanos talkās, jo tādās reizēs iegūstam visi — darbs iet ātrāk uz priekšu un vīru zināšanas un prasmes tiek nodotas jaunajiem. Gribas uzteikt ikvienu, kurš  iesaistījās, bet īpaši Aldi Tīdemani un Sandi Hermani, jo viņu padoms un prasmes mūsu mājai ir neatsverami. Un kas var visus vienot vairāk kā kopīgs darbs un uz ugunskura vārīta ārkārtīgi gardā zupa, kuras autores ir nepārspējamās pavāres Kristīne Stare un Linda Pavlovska-Dišlere. Tas, ka no zupas, kas lija pāri lielā  katla malām, katla dibenā palika vien tik cik vienā saujā sasmeļams, ir vislielākā atzinība saimniecēm.

Ne jau pateicības un izteiktie atzinības vārdi ir virzītājspēks, bet gan šāda kopīga mājas cilvēku darbošanās, un katru reizi mums top plāni jau nākamajiem veicamajiem darbiem, jo apstāties nevar… katru gadu vismaz viens lielāks darbs ir jāizdara.

Ļoti ceru, ka mūsu kopīgā darbošanās radīs iedvesmu arī citu māju iedzīvotājiem, jo vienmēr kaut ko mājai  var uzlabot, pilnveidot, izveidot no jauna.

Lai mums visiem kopā veicas!

 

Sandra Kokoreviča,
Brīvības 2 mājas vecākā

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com