Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Iecerētie lielie projekti «Mājās» 06.04.2021. plkst. 16.09

Dundagas bērnu dienas centrs «Mājas», tāpat kā daudzas iestādes, organizācijas un uzņēmumi,  darbojies Covid-19 ierobežojumu ēnā, tomēr tas nav liedzis sagatavoties dažādiem projektiem.

2020. gada pavasarī sadarbībā ar nodibinājumu «Talsu novada fonds» tapis projekts «Esi MĀJĀS Dundagā». Tas iesniegts Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras programmā «Eiropas Solidaritātes korpuss» kā brīvprātīgo darba projekts un pērnā gada jūlijā ir apstiprināts. Tiesa, tam bija jāsākas 2020. gada decembrī, bet Covid-19 ierobežojumu dēļ projekts ir pārcelts uz 2021. gada decembri. Ceram, ka tad būs iespēja to uzsākt.

Savukārt 2021. gada 7. martā Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) konkursā «Ģimenei draudzīgas vides veidošana» ir iesniegts projekta «Godinām ģimeniskās vērtības Dundagā!» pieteikums. Paredzēts, ka projekts tiks īstenots no 2021. gada 1.jūnija līdz 31.oktobrim. No 1. jūnija līdz 31. augustam «Mājās» notiks neformālās nodarbības bērniem, bet no 1. augusta līdz 31. oktobrim Brīvā laika pavadīšanas centrā – apmācības ģimenēm. Šim projektam ir 100% valsts finansējums. Vēl tikai jāsagaida rezultāti, jo nav zināms, vai projekts tiks apstiprināts.

2021. gada martā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā ir sagatavoti un iesniegti dokumenti biedrības akreditācijai, lai tā saņemtu Kvalitātes zīmi un lai tiktu iekļauta starptautiskajā jauniešu brīvprātīgā darba datu bāzē, un uz šejieni kā brīvprātīgie varētu doties citu valstu jaunieši. Tātad ne tikai tie, kas atbrauks uz projektu «Esi MĀJĀS Dundagā».

Atgriežoties pie 2020. gada pavasara, jāpiebilst, ka, gatavojoties 2021. gada LEADER projektam, tika sagatavota un noslīpēta apmācību programma bērniem un vecākiem.

Vairāk par to, kas pērn un šogad noticis «Mājās», lasiet aprīļa «Dundadzniekā».

 

Diāna Siliņa,
Dundagas bērnu dienas centra «Mājas» vadītāja

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com