Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Gunas Hainovskas foto izstāde par Indiju 08.01.2020. plkst. 08.10

Dundagas bibliotēkā janvārī apskatāma Gunas Hainovskas fotogrāfiju foto izstāde par Indiju  «Piedzīvo savu Indiju jeb kā es braucu no Cēsīm ziemā Sauli meklēt uz Indiju».

Fotogrāfe un ceļotāja Guna Hainovska ir cēsiniece. Viņas ceļojums uz Indiju notika 2011. gada janvārī. Fotogrāfe stāsta, ka «Indija ir ļoti savdabīga, ar mītiem un dīvainiem priekšstatiem apvīta liela jo liela zeme, ar neaptverami bagātu kultūras un vēstures mantojumu un milzīgu daudzveidību, kas piesaista ļoti daudzu cilvēku interesi».

Viens no ceļojuma mērķiem bija nofiksēt savus redzētos iespaidus kvalitatīvās fotogrāfijās, lai atgriežoties mājās  Cēsīs un daudziem interesentiem citur tās vēlāk parādītu foto izstāžu veidā.

Šīs izstādes 88 lielformāta foto izdrukas, kas ir tikai 1/10 daļa no kopējā interesanto foto kolekcijas apjoma, sniedz ieskatu pāris konkrētās vietās no lielās un interesantās zemes. Tā parāda vissvētākās Indijas pilsētas Varanasī Gangas upes krastu un dienvidu štata – Keralas — Arābu jūras piekrastes daļiņas kolorītu, jo īpaši uzsverot kultūratšķirības un daudzveidību.

Šī ceļojuma fotogrāfijas ir izmantotas 8. klases ģeogrāfijas mācību grāmatā. Dundagas vidusskolas 8. klašu audzēkņiem būs iespējā 15. janvārī ģeogrāfijas mācību stundās tikties ar ceļotāju Gunu Hainovsku.

Fotogrāfe rosina vairāk paskatīties sev apkārt pasaulē, ieskatīties saulē un savā sirdī.

Aicinām ikvienu interesentu uz izstādi Dundagas bibliotēkā!

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja

     

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com