Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Gudrs, vēl gudrāks 13.11.2018. plkst. 10.37

6. novembrī Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi Nikola Ansberga, Līva Bērzkalne, Paula Mazistaba un Roberts Ludeviks Ziemeļkurzemes reģiona mūzikas skolu solfedžo konkursā Talsos ieguva 3. vietu.

Mūzikas skolā bez instrumentu spēles audzēkņiem ir jāapgūst arī teorijas priekšmeti-solfedžo un mūzikas literatūra, kas lielai daļai audzēkņu liekas grūti un sarežģīti. Šoreiz Talsu  Mūzikas skolas skolotāja Inta Udodova, kas ir arī solfedžo darba burtnīcu autore, bija noorganizējusi solfedžo konkursu «Gudrs, vēl gudrāks» mūzikas skolu vidējo klašu audzēkņiem. Dalībnieki atzina, ka bijis interesanti. Katrā no piecām kārtām mūsu audzēkņiem gadījies pa vienam jautājumam, uz kuru atbilde piemirsusies. Rezultātā mums ir trešā vieta un jauna vērtīga pieredze.

Kamēr konkursa dalībnieki atbildēja uz jautājumiem, Talsu Mūzikas skolas citā klasē audzēknes Krista Kučere, Inese Rozenberga un Krista Ludevika kopā ar Ventspils Mūzikas skolas kori piedalījās mēģinājumā, lai 2. decembrī Ventspils Livonijas ordeņa pilī priecētu klausītājus Adventes koncertā «Atver…», kur kopā ar viņām muzicēs arī ģitārists Kaspars Zemītis.

Inga Šmēdiņa,
DMMS solfedžo skolotāja un Mūzikas nodaļas vadītāja.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com