Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Fotoorientēšanās Dundagā 05.06.2020. plkst. 10.02

Fotoorientējies Dundagā! Padarīsim pastaigas svaigā gaisā interesantākas — ir izveidots izzinošs maršruts ar orientēšanās elementiem, lai šķietami zināmo apkārtni ieraudzītu no cita skatu punkta. Aicinām aktīvi pavadīt laiku ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem! Meklējot foto objektus, būs jābūt īpaši vērīgiem un būs iespēja aplūkot vietas, kas ikdienā, iespējams, paliek apslēptas vai nepamanītas. Maršruts ļaus izbaudīt skatus un uzzināt interesantus faktus par Dundagu..

Maršruts paredzēts pastāvīgai iziešanai jebkurā sev vēlamā dienā, ievērojot sociālo distancēšanos un pārējos valstī noteiktos ierobežojumus un Latvijas valsts spēkā esošos likumus, kā arī lūdzam ievērot sapratni pret vietējiem iedzīvotājiem. Maršruta uzdevumi nav grūti, līdz ar to var piedalīties dažāda vecuma cilvēki un bez iepriekšējām zināšanām.

Uzdevums ir, ar kājām pārvietojoties pa Dundagu, apmeklēt foto lapā redzamos punktus. Attēlotie objekti var būt visdažādākie — kultūrvēsturiskas vietas, Dundagas lepnums, celtnes, dabas takas, ēku nosaukumi u.c. Dodieties uz kartē norādītām vietām (vienā teritorijā var būt arī vairāki objekti):

  • atrodiet objektus, kas ir attēloti bildēs;
  • nofotografējieties pie tiem;
  • izpildiet papilduzdevumus, lai saņemtu vēl vairāk punktus.
 

Izdrukājiet papilduzdevumus, lejupielādējiet fotolapu un dodieties atklāt Dundagu!

Nesteidzīgai pastaigai varat ieplānot no 2 līdz 4 stundām sava brīvā laika. Pastaigājieties bez steigas un ieturiet pauzi jebkurā vietā.

Maršrutu ir iespējams sākt no jebkura punkta, punktu apmeklēšanas un papilduzdevumu izpildīšanas secība nav noteikta, netiks kontrolēts maršrutā pavadītais laiks, kā arī varat izvēlēties spēles grūtības pakāpi, apmeklējot tikai fotolapā norādītos objektus vai arī izmantot iespēju nopelnīt papildus punktus un atbildēt uz interesantiem erudīcijas jautājumiem. Maršrutu iespējams pārtraukt un atsākt citā laikā vai pat dienā. Par katru foto iespējams iegūt 1 punktu un par atrisinātiem uzdevumiem vai mīklām nopelnīt papildpunktus (punktu skaits norādīts pie katra uzdevuma atsevišķi).

Rezultātus un savus spilgtākos brīžus iesūtiet Dundagas sporta organizatorei Andželai  uz e-pastu andzela.lepere@dundaga.lv. Interesantāko bilžu autoriem un komandām ar lielāko punktu skaitu piešķirsim pārsteiguma balvu.

 

Andžela Lepere,
sporta organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Karte
Papilduzdevumi
Atslēgvārdi
sports, Brīvā laika pavadīšanas centrs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com