Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Esiet sveicinātas, Dundagas novada uzņēmējas! 10.09.2019. plkst. 16.30

Uzsākot jau trešo iniciatīvas «Līderes koda» sezonu, 26. septembrī plkst. 16.00 Dundagas novadā viesosies biedrība «Līdere», kas apvieno Latvijas sievietes uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

«Līderes koda» mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

Lai to paveiktu, esam uzmeklējušas Dundagas novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausīsim šo sieviešu stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

Kopā ar jums – Dundagas novada uzņēmējām, brīvā atmosfērā diskutēsim par sievietes uzņēmējas vērtībām, kas palīdzējušas veidot un attīstīt savus uzņēmumus, kas palīdzējušas nepadoties un devušas drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu.

Nav būtiski, vai Jūsu uzņēmumā Jūs esat nodarbināta viena, vai Jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem – mēs ar prieku gaidīsim katru no Jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso «Līderes kodu», visā tā krāsu bagātībā.

Aicinām arī Jūs būt klāt un kopīgi veidot Latvijas Līderes spēka kodu!

Tikšanās laiks un vieta: 26.09.2019. no plkst. 16.00 līdz 19.00 Dundagas pils zālē. 

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Lūdzam pieteikt savu dalību līdz 20. septembrim, zvanot uz tālruņa numuru 29172814 (Gunta Abaja) vai atsūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi: gunta@dundaga.lv

 

 
Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com