Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Es esmu iemācījusies būt laimīga ar to, ko es daru šajā vietā un šajā laikā». 27.10.2016. plkst. 09.45

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par Kristīni Savicku, kura strādā vilnas fabrikā Dundagā. Video veidots Latvijas valsts simtgades svinību programmai.
 

«Es esmu iemācījusies būt laimīga ar to, ko es daru šajā vietā un šajā laikā. Nevar atrast tādu «īsto vietu». Tev pašam ir jābūt tam īstajam, tad tu arī šo vietu veido», uzskata Kristīne Savicka, kura strādā vilnas fabrikā Dundagā.

«Nevajag sēdēt un gaidīt, kad kaut kas atnāks. Nekas neatnāks. Ja tev ir ideja un tu tiešām to gribi, tad vienkārši ej un izdari», ir pārliecināta Kristīne.

«Ir forši, ja tu nenodzīvo dzīvi tikai sev, savām materiālajām lietām, vajadzībām un egoismam. Tam nav nekādas paliekošas vērtības. Nauda ir svarīgs resurss, lai dzīvē kaut ko izdarītu un izveidotu, bet tas nav primārais, kādēļ es esmu Dundagā un strādāju šeit», atzīst Kristīne.

«Man patīk, ja viss ir harmonijā, kad pastāv cilvēku savstarpēja saticība un cieņa vienam pret otru. Kad tu otru pacel augstāk par sevi, tu vari iedot otram jebko».

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tuesi.lv
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com