Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ekspluatācijā nodots a/s «Latvijas valsts meži» reģionālais klientu centrs 09.01.2017. plkst. 15.17

Dundagā, Parka ielā 1 ekspluatācijā ir nodots jaunais a/s «Latvijas valsts meži» reģionālais klientu centrs.

Ēkas konstrukcijas ir veidotas no eksponēta līmēta koka, siltinājums no koksnes šķiedras, sienu, griestu un grīdu apdares no koksnes materiāliem. Koka konstrukcijas un koka apdare iekļauj modernus, ekonomiskus un ekoloģiskus inženiertehniskos risinājumus. Apkure un dzesēšana ir veidota no zemes siltumsūkņiem, ēkas ventilācijas sistēma izveidota ar gaisa kvalitātes kontroli un gaisa siltuma rekuperāciju, stiklotās konstrukcijas radītas ar īpaši augstu siltuma pretestību. Būvdarbu plānošanas un organizēšanas instruments — BIM. Ēkas arhitektoniskais veidols un inženiertehniskie risinājumi it visā atspoguļo projektētāja SIA «5. iela» projekta devīzi — Mežs ir mūsu zaļais zelts!

Uzņēmuma SIA «Selva Būve» valdes priekšsēdētājs Rolands Orlovskis uzsver: «Mums bija liels gandarījums būvēt šāda veida ēku, kurā jāīsteno tik inovatīvas idejas. Esmu būvnieks ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un mani vienmēr ir saistījušas inovācijas, pēc kuru īstenošanas objekts kļūst īpašs un unikāls. Esmu pārliecināts, ka a/s «Latvijas valsts meži» jaunā klientu centra ēka Dundagā būs viena no ēkām, kas parāda ilgtspējīgu domāšanu un mūsdienīgu attieksmi pret dabu.»

Izmantota SIA «Selva Būve» informācija.

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Andris Bitters pirms 1773 dienām (10.03.2017. 08:12)

Vienkārši lielisks projekts Latvijā, bet nekas īpašs uz Pasaulē notiekošo koka ēku būvniecībā, salīdinājumā ar Kanādu, Austriju, Vāciju, Šveici, Slovākiju, Franciju, Norvēģiju... Mūsu idiotiskie un novecojošie likumi būvniecības jomā, attiecībā uz koka ēku būvniecību. Es ceru, ka tūlīt tiks veiktas izmaiņas likumdošanā un Latvija varētu piemēram apsteigt Austriju un uzcelt pirmo Koka augstceltni - debeskrāpi no koka!

Redakcijai jau par šo komentāru ir paziņots
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com