Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ekskursijas uz atkritumu poligonu un šķirošanas stacijām palīdz izprast otrreizējas pārstrādes nepieciešamību 28.03.2017. plkst. 10.06

Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra» sadzīves atkritumu poligonu un atkritumu pārkraušanas un šķirošanas stacijas Jūrmalā un Tukumā iecienījuši interesenti, lai izzinātu katras nolietotās lietas tālāko ceļu.

Ekskursijās uz šīm vietām, ierodas galvenokārt jaunieši un skolēni, bet interesi izrāda arī iestāžu, uzņēmumu un organizāciju darbinieki, kas sākuši aizdomāties par ieguldījumu apkārtējās vides saglabāšanā. Liela sabiedrības daļa sāk interesēties kā efektīvāk pasargāt savu apkārtējo vidi no piesārņošanas, izvēlas veselīgāku pārtiku, rūpīgi raugās kādus sadzīves atkritumus var izmantot otrreizējai pārstrādei un kā to labāk īstenot arī savās dzīves un darba vietās.

Apmeklējot atkritumu poligonu «Janvāri», šķirošanas un pārkraušanas stacijas interesenti uzzina, kā pareizi šķirot atkritumus, kur un kādā veidā tos pareizāk novietot, lai pēc iespējas lielākā daļa atkritumu tiktu nodota otrreizējai pārstrādei.

Skolēnu un pieaugušo grupas, kas ierodas atkritumu poligonā vai šķirošanas un pārkraušanas stacijās ir izbrīnīti par redzētājām tehnoloģijām, kas tiek izmantotas atkritumu apsaimniekošanā un nolietoto lietu sagatavošanā otrreizējai pārstrādei. Gan skolēni, gan pieaugušie šeit viesojoties apgūst arī pamatprasmes dalīto atkritumu šķirošanā.

AAS «Piejūra» darbinieki aicina ikvienu interesentu, kas vēlas apmeklēt sadzīves atkritumu poligonu «Janvāri», vai pārkraušanas un šķirošanas stacijas Jūrmalā un Tukumā, pieteikt dalību pa tālruni: 22008989 vai 63123306.

Inga Priede,
SIA AAS «Piejūra» sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 26350440; e-pasts: inga.priede@gmail.com

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com