Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2018./19. m.g. izlaidums. 27.05.2019. plkst. 13.32

24. maijā Latvijas Universitātes akadēmiskajā centrā notika EP Vēstnieku skolas 3. izlaidums. Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš un Eiropas Parlaments Latvijā vadītāja Marta Rībele svinīgi sveica un pasniedza goda plāksnes šī gada EP Vēstnieku skolas absolventiem. To skaitā bija arī Dundagas vidusskolas skolēni.

Vēstnieku skolu izlaidumā skolēni «ātrajos randiņos» tikās ar sabiedrībā pazīstamām personībām — Edmundu Rasmani, Martu Selecku, Kasparu Zlidni, Kasparu Ozoliņu, Juri Kļavu, Artūru Jenotu, Sintiju Tarasovu, Lauru Grēviņu, Danuti Grīnfeldi, Dārtu Apsīti, Karlīnu Latsoni, Kasparu Vendeli un Terēzu Gruduli, bet skolotāji kopā ar nozares vadošajiem ekspertiem un amatpersonām —  Gunti Catlaku, Ansi Nudienu, Dmitriju Zverevu un Kristīni Zonbergu diskutēja par demokrātijas prasmju un pilsoniskās līdzdalības veicināšanu izglītībā.

Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Līvai Irbei un EP Vēstnieku skolas junioriem — Agnijai Ozollapai, Gintai Eglei, Mārai Apinei, Elēnai Ozoliņai, Kristai Ludevikai un Emīlijai Zvanai!

Sagatavoja Līva Irbe,
Dundagas vidusskolas vēstures skolotāja

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com