Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Eiropas Padomes deputāte Inese Vaidere rīko konkursu skolēniem «100 vēstures mirkļi novadā — vietas un cilvēki» 14.11.2017. plkst. 13.02

Tuvojoties Latvijas simtgadei, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere izsludina konkursu 10.–12. klašu skolēniem «100 vēstures mirkļi novadā — vietas un cilvēki», kura mērķis ir apzināt un apkopot stāstus, kas atklātu viņu dzimtās vietas «nerakstīto vēsturi». Konkursa uzvarētājiem varēs doties ceļojumā uz Briseli un viesoties pie Eiropas Parlamenta deputātes Ineses Vaideres. Tāpat labāko darbu autori saņems veicināšanas balvas.

Konkursā skolēniem  ir, uzklausot vecākus, vecvecākus, radiniekus, kaimiņus un jebkuru, kas var palīdzēt ar informācijas iegūšanu, jāuzzina un jāapkopo stāsti par savas dzimtās vietas — mājas, ielas, pilsētas — vēsturi un to, kā dažādi notikumi ietekmējuši līdzcilvēku likteņus vai ikdienu.

Konkurss risināsies no 18. novembra līdz 2018. gada 18. martam, un šajā datumā darbi jāiesniedz, sūtot tos uz e-pastu: inese.vaidere-office@europarl.europa.eu. Savukārt 26. martam žūrija noteiks vismaz 10 labākos darbus un to autorus aicinās uz fināla pasākumu Rīgā. Finālistu saraksts tiks publicēts deputātes Ineses Vaideres interneta lapā http://www.inese-vaidere.lv/ sadaļā Aktualitātes.

Sīkāk lasiet pielikumā — afišā, preses paziņojumā un konkursa nolikumā!

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
konkurss, ksola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com