Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Eco Baltia vide» ievieš bezmaksas tālruni 8717 02.02.2017. plkst. 11.53

Vides apsaimniekošanas uzņēmums «Eco Baltia vide» ieviesis jaunu bezmaksas klientu apkalpošanas tālruņa numuru 8717. Saziņai ar uzņēmumu arī turpmāk varēs izmantot līdzšinējos klientu apkalpošanas tālruņa numurus.

Jānis Aizbalts, vides apsaimniekošanas uzņēmuma «Eco Baltia vide» direktors: «Klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošana ir viena no mūsu prioritātēm, tāpēc esam izveidojuši viegli iegaumējamu un īsu bezmaksas tālruņa numuru. Zvanot uz to, varēs gan uzzināt visu par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem, gan tos pieteikt, saņemt konsultācijas, gan arī noskaidrot citu svarīgo informāciju».

Zvanīt uz jauno bezmaksas tālruņa numuru 8717 aicinām no februāra. Tāpat kā līdz šim saziņai ar uzņēmumu varēs izmantot arī esošo klientu apkalpošanas tālruņa numuru 67799999. Arī par zvaniem uz šo numuru nepiemēro paaugstinātu maksu, tā ir atkarīga no klienta telefona operatora tarifiem.

Klientu apkalpošanas centrs pieņem zvanus darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00. Ja klientu apkalpošanas tālruņa līnija ir aizņemta, aicinām rakstīt uz e-pastiem: info@vide.ecobaltia.lv, riga@vide.ecobaltia.lv vai kurzeme@vide.ecobaltia.lv, kas nodrošina atbilžu sniegšanu iespējami ātrākā laikā.

Daiga Grūbe,
«Eco Baltia grupa» preses sekretāre

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com