Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dzejas izrāde «Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi» 26.11.2021. plkst. 11.42

27. novembrī plkst. 14.00 Dundagas pilī notiks Mārtiņa Vilsona dzejas izrāde «Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi»

Dzejniekam Aleksandram Čakam šogad, 27. oktobrī, apritēja 120. gadskārta. Viņš savā dzejā ir pašpuika, pilsētas dienderis, kauslis un mīlnieks ar atvērtu sirdi. Godinot un izzinot dzejnieka daiļradi, aicinām 27. oktobrī plkst. 14.00 Dundagas pilī baudīt dzejnieka mīlas liriku aktiera Mārtiņa Vilsona izpildījumā.

Veidojot izrādi, Mārtiņš Vilsons no vairākiem dzejas krājumiem, izraudzījies tās dzejas līnijas, kas gluži kā dzīvē, tā vai citādi, visas sakņojas mīlestībā. Bet pati Viņa vai Dārgā, kuras dēļ «es par ēzeli ietu uz Tibetu», uz skatuves nemaz neparādās, paliek vien Dzejnieka sapņos, nojausmās, ilgās. Kā nepiepildāmais, kā zvaigzne. Mārtiņš saka: «Vēlos skatītājus aizvest prom no steigas un ikdienības. Rosināt padomāt par laiku, par vērtībām, par mīlestības un savstarpējās cieņas nozīmi. Čaka 120. jubilejas gadā, vēlos akcentēt Čaka pienesumu latviešu mīlestības lirikā. Esmu drošs, dzejas izrāde «Čaks. Vilsons. Iedomu spoguļi» atklās ne tikai Čaku kā mīlestības dzejnieku, bet jūtīgu vārda meistaru, kas dzejā ielicis savus pārdzīvojumus un dzīves pieredzi. Esmu izvēlējies to dzeju, kas rezonē manī pašā.»

Dzejas izrāde notiks «zaļajā režīmā», uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Izrādes laikā jālieto sejas maska. Rīko: Dundagas Kultūras pils.

Biļetes cena 5 €. Biļešu iegāde Dundagas pilī, tālrunis personalizētai biļešu iepriekšpārdošanai: 29141121.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
pils, izrāde
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com