Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas vidusskolā un Kolkas pamatskolā mācību process notiks attālināti 20.03.2020. plkst. 15.11

Novada vispārējās izglītības iestādēs – Dundagas vidusskolā un Kolkas pamatskolā  - mācību process izglītības programmu un interešu programmu īstenošanai laikā no 23. marta līdz 14. aprīlim (kamēr noteikta ārkārtēja situācija valstī) notiks attālināti. Mācību procesa organizācija pamatota IZM dokumentā «Vadlīnijas vispārējās un profesionālās izglītības iestrādēm attālinātu mācību īstenošanai». Izglītības iestādes izsveidojušas pasākumu kopumu, lai īstenotu attālinātas mācības. Skolēni un skolēnu vecāki informēti par sadarbības formu un saturu attālinātās mācīšanas nodrošināšanai.

Šajā laikā jaunās paaudzes izglītošanā iesaistītās puse – pedagogi, skolēnu vecāki un skolēni iegūst paaugstinātu atbildību, kas bāzējas uz produktīvu savstarpēju sadarbību. Skolotāji pārskata izglītības programmu saturu un izvēlas tās satura tēmas, kas vairāk piemērotas attālinātam mācību procesam, savukārt vecāki kopā ar skolēniem organizē mācīšanos mājās, lai atgriezeniskā saite būtu rezultatīva.

Attālinātās mācīšanās pozitīva norise var balstīties tikai uz prezīcu un pacietībā veidotu saziņu. Jaunā pieredze apliecinās skolas un skolēnu ģimeņu sadarbības nozīmīgumu, patstāvīgā darba (pašvadītās mācīšanās pamatforma) būtisko lomu jaunās paaudzes attīstībā.

Izglītības speciālists Dinārs Neifelds

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com