Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Dundagas torņi» – piecpadsmito reizi! 22.09.2020. plkst. 09.57

Sestdien, 19. septembrī, piecpadsmito reizi pēc kārtas notika Dundagas atklātais čempionāts šahā «Dundagas torņi», šoreiz pulcējot 30 dalībnieku. Līdztekus mājiniekiem dundadzniekiem pie rūtotajiem galdiņiem spēkiem mērojās šahisti no Ventspils, Liepājas, Kuldīgas, Sabiles un Uguņciema.

Pārfrāzējot Marka Tvena teikto, kuplais dalībnieku pulks apliecināja, ka ziņas par klātienes šaha nāvi ir stipri pārspīlētas. Ārkārtējā stāvokļa laikā daudz sacensību atcēla vai pārcēla, arī Dundagas atklāto čempionātu. Tagad šahisti cenšas izbaudīt klātienes spēles prieku.

Pils lielajā zālē galdiņi bija izvietoti pienācīgā attālumā, dalībniekiem bija iespēja dezinficēt rokas, un vēl kāda ievērojama atšķirība no šaha spēlēs ierastā – sāncenši nespieda viens otram roku ne pirms partijas, ne pēc. 

Pirmo vietu kopējā ieskaitē izcīnīja ventspilnieks Jānis Isakovs, tikai nieka papildrādītāju dēļ apsteidzot sabilnieku Ojāru Pētersonu. Trešais – bijušais Dundagas vidusskolas šaha pulciņa dalībnieks un joprojām aktīvs šahists – Elvis Bēķis.

Elvis bija labākais starp mājiniekiem. Šajā ieskaitē otrais bija Alnis Auziņš, bet trešais – vidusskolas šaha pulciņa pašreizējais līderis Emīls Grīnerts, papildrādītājos apsteidzot citu jauno dundadznieku – Ernestu Šmēdiņu. 

Kā parasti sacensības raiti vadīja Liepājas trenere un tiesnese Gaļina Sudmale. Paldies novada pašvaldībai par sarūpēto kafijas galdu, kausu, medaļām un diplomiem, kā arī piemiņas lietām – pildspalvām ar Dundagas novada simboliku, tāpat baterijām elektroniskajiem pulksteņiem.

Uz tikšanos nākamajās, ļoti ceram, atkal klātienes sacensībās!

 

Dundagas vidusskolas šaha pulciņa un sacensību «Dundagas torņi» rīkotājs Alnis Auziņš

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com