Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas pils uz kalendāra vāka 12.01.2017. plkst. 13.08

Jau sesto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra» rīko skolēnu zīmējumu konkursu, no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veidojot sienas pārliekamo kalendāru. Šogad kalendārs ir izdots lielākā (A3) formātā nekā līdz šim. Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par sava pagasta, pilsētas vai novada nozīmīgākajām un skaistākajām vietām, šī gada zīmējumu konkursa tēma bija «Tūrisma, vides un atpūtas objekti — manā pagastā, pilsētā, novadā!». Dalība zīmējumu konkursā veicina skolēnos izpratni par apkārtējās vides un dabas saglabāšanu, kā arī atkritumu pārstrādāti un šķirošanu.
Skolēnu atsaucība ar katru gadu pieaug, un arī šogad konkursā piedalījās ap 300 skolēnu, kā arī daži klašu kolektīvi no 38 Piejūras reģiona izglītības iestādēm. Šogad aicināja izglītības iestādes iesūtīt ne vairāk kā 10 pašus labākos zīmējumus no katras skolas, vispirms tos izvērtējot savā iestādē. Gala rezultātā tika saņemti 196 zīmējumi, no kuriem publicēšanai nācās izvēlēties 55 darbus. Konkursā piedalījās skolēni no visām Piejūras reģiona pašvaldībām. Proti, Jūrmalas pilsēta — sešas izglītības iestādes, Talsu, Tukuma, un Kandavas novads — katrs ar septiņām izglītības iestādēm, Engures novads — četras izglītības iestādes, Mērsraga novads — divas izglītības iestādes, Jaunpils novadu pārstāvēja Jaunpils vidusskola.

Dundagas novadu pārstāvēja trīs mācību iestāžu — Dundagas Mākslas un mūzikas skolas, Mazirbes internātpamatskolas un Kolkas pamatskolas — audzēkņi ar 14 zīmējumiem. Tradicionāli Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi izceļas ar saviem filigrāni izstrādātajiem darbiem, šoreiz 2017. gada kalendāra vāku rotās audzēknes Kristīnes Emerbergas, 14 gadi, zīmējums «Dundagas pils pavasarī», skolotāja Dace Čodera. Tāpat kalendārā būs redzami arī citu Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbi — Melisas Liepas, 11 gadi, darbs «Līkā muiža», un Kristīnes Reinholdes ,11 gadi, zīmējums «Lieldienu rīts». Šie abi darbi izstrādāti skolotājas Sandras Dadzes vadībā. Kalendārā iekļauts arī Kolkas pamatskolas skolnieces Beātes Lindas Frišenfeldes darbs.

SIA «AAS Piejūra» izsaka pateicību visiem izglītības iestāžu pedagogiem un audzēkņiem par centību un piedalīšanos zīmējumu konkursā. Visi konkursa dalībnieki, kuri iesūtījuši savus zīmējumus, saņems kalendāru kā jauku Ziemassvētku dāvanu visam gadam!

Sagatavoja DMMS direktora vietniece mācību darbā Linda Celma.

www.piejuraatkritumi.lv/jaunumi/izdos-kalendaru-ar-skolenu-zimejumiem-

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
māksla, DMMS, atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com