Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas parka estrādē koncerts «Tu un es» 27.06.2016. plkst. 08.27

3. VII plkst. 16.00 Dundagas parka estrādē notiks koncerts «Tu un es». Piedalīsies desmitiem talantīgu Latvijas jauno izpildītāju un populāri Latvijas mūziķi, kā arī instrumentālā grupa.

Koncertprogrammā populāras latviešu komponistu dziesmas dziedās 50 jaunie Latvijas talanti. Ar viņiem jaunizveidoto programmu «Tu un es» izdziedās Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Aija Vītoliņa (Amber), Alex no grupas Opus Pro, kas šogad svin 30 gadu jubileju, un citi viesi. Koncerts notiks dzīvajā izpildījumā kopā ar pavadošo mūziķu grupu Kristapa Krievkalna un Kaspara Ansona vadībā. Koncerts ir jaunveidots, tas būs unikāls, jo izskanēs tikai vienu reizi un tikai Dundagā. Daudzveidīgā mākslinieku sastāva dēļ koncerts būs interesants ikvienam Dundagas iedzīvotājam un tās viesim.

Koncerta muzikālā vadītāja ir pati Aija Andrejeva, kas veido koncerta programmu un māksliniecisko noformējumu, savukārt Ieva Kerēvica un Madara Celma ir koncerta vokālie konsultanti. Horeogrāfiju veido Liene Grava. Koncerts ir paredzēts visai ģimenei. Pirms un pēc koncerta visi skatītāji varēs mieloties ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Biļetes iepriekšpārdošanā Dundagas pilī: bērniem un pensionāriem 5 €, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas, pārējiem 7 €, pasākuma dienā — 10 €.

Biļetes var rezervēt pa tālruni 22021270 vai e-pastu smaida@dundaga.lv.

Sandis Mohovikovs,
koncerta producents

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com