Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas pagasta sporta svētki 25.08.2021. plkst. 15.32

21. augustā Dundagas mazās skolas stadionā norisinājās ikgadējie pagasta sporta svētki.   

Šogad tie notika citādākā formātā kā parasti, jo bija iespēja piedalīties  katram individuāli, kā arī veidot komandu, lai spēlētu volejbolu vai 3x3 basketbolu. Sporta spēlēs dalību ņēma ap 100 sportot gribētājiem.

Kā ierasts, agrākie sportotāji atklāja sporta svētkus 5.30 uz Dundagas pils saliņas, lai no 6.00 līdz 10.00 piedalītos makšķerēšanas disciplīnā. Šogad makšķerēšanas disciplīnā piedalījās astoņi dalībnieki. Pirmo vietu ieguva Lauris Alkšbirze izzvejojot 2,255kg , otro vietu – Māris Napskis ar izzvejotiem 1,775kg un trešo vietu ieguva Gatis Sudmals ar 1,390kg.

Nākamie sportotāji jau 10.00 bija gatavi sacensties šahā. Pirmo vietu ieguva Elvis Bēķis, otro vietu Alnis Auziņš, trešo vietu izcīnīja Edgars Pabērzs.

Šautriņas visprecīzāk starp sievietēm, meta un pirmo vietu ieguva -Sigita Dzene, otro vietu izcīnīja Astra Langzama un trešo vietu – Inga Bēķe. Vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Ģirts Jānbergs, otro vietu – Kristaps Neifelds un trešo -Uldis Kārklvalks. Starp jauniešiem precīzāk meta Kristaps Trūlis, otrajā vietā paliekot Arnoldam Bergmanim un trešajā – Karīnai Martai Alkšbirzei.

Disciplīnā ,, Esi precīzs’’ dalībniekiem ar frīsbija šķīvjiem bija jātrāpa mērķos, lai iegūtu pēc iespējas lielāku punktu skaitu. Visprecīzākā sieviete Andžela Lepere ieguva pirmo vietu, otro vietu ieguva Alise Ralle, trešo vietu – Arta Neifelde. Vīriešu katregorijā pirmo vietu ieguva Kristaps Neifelds, otro – Andris Reinfelds un trešo vietu Raivis Daniels Cīrulis. Jauniešu kategorijā pirmo vietu ieguva Kristaps Trūlis, otro vietu Arnolds Bergmanis un trešo – Sandijs Zumbergs.

,,Mazā spēka stafete’’ sastāvēja no izturības un veiklības posmiem – piepumpēšanās, pietupieni ar svara bumbu, nēšu nešanu un citiem uzdevumiem. Pirmo vietu starp sievietēm ieguva Sigita Dzene, otro vietu izcīnīja Andžela Lepere un trešo – Astra Langzama. Vīriešu kategorijā pirmo vietu ieguva Jānis Kalnenieks, otro vietu izcīnīja Vitālijs Lukjaņenko, trešo vietu – Jānis Langzams. Arī jaunieši piedalījās šajā disciplīnā. Vecuma posmā no 9 līdz 17 gadiem, pirmo vietu ieguva Niklāvs Alksnis, otro vietu- Ralfs Lukjaņenko, trešo vietu – Matīss Fesenko. Piedalīties vēlējās arī mazie spēkavīri zem 9 gadu vecuma, kur pirmo vietu izcīnīja Roberts Lukjaņeko, otro vietu ieguva Martins Zumbergs un trešo vietu – Klāvs Krasons.

Paralēli individuālajām disciplīnām, norisinājās komandas sporta veidi – volejbols un 3x3 basketbols. Šogad Volejbolā pieteicās 4 komandas, pirmo vietu ieguva komanda ,,13 bloks’’ kuras sastāvā spēlēja Klāvs Cirvelis, Kristaps Bolšings, Askolds Jāvalds un Andžela Lepre. Otro vietu ieguva komanda ,, Draugi bez Co’’ sastāvā – Ģirts Jānbergs, Andris Reinfelds, Kaspars Kristiņš un Alise Ralle / Ieva Jānberga. Trešo vietu volejbolā ieguva komanda ,,Dundagas Enkuri’’ – Mareks Zumbergs, Rainers Blumbergs, Alekss Fesenko un Sabīne Romanovska.

Pēdējā laikā populāri kļuvis 3x3 basketbols arī starp Dundadzniekiem, jo sporta svētkos pieteica sevi septiņas komandas. Pirmo vietu izcīnīja komanda ,, Tals’ iel’ ‘’ , komandas sastāvā spēlēja – Aleksis Dēvits, Aldis Avotiņš un Askolds Jāvalds. Otro vietu ieguva komanda ,, LAJ’’ sastāvā- Astra Langzama, Lauris Bērziņš un Jānis Langzams. Trešā vieta komandai ,, Zajebimbo’’ sastāvā – Raivis Daniels Cīrulis, Matīss Kardels un Edgars Zingniks.

Pasākuma “Dundagas pagasta sporta svētki 2021” ietvaros norisinājās “Dundagas svaru stieņa grāvējs” – viens no šī gada “Latvijas spēcīgākā pilsēta” projekta posmiem. Vīru kategorijā pirmo vietu ar 100 reizēm ieņēma Jelgavnieks Andris Livandovskis, otrajā vietā, ar uzspiestām 76 reizēm ierindojās Jānis Kalnenieks, bet trešajā Gatis Biezais ar uzspiestām  65 reizēm.
Sieviešu kategorijā pirmo vietu ar uzspiestām 90 reizēm ieņēma Sigita Dzene, otrajā Astra Langzama ar 72 uzspiestām reizēm, un 3. vietu ieņēma Ieva Ose ar 51 reizēm.
Jauniešu kategorijā ar uzspiestām 301 reizēm pirmo vietu ieņēma Armands Livandovskis, otrajā vietā atstājot brāli Rolandu Livandovski ar 300 uzspiestām reizēm, bet trešo vietu ieņēma Niklāvs Krūmiņš ar 170 reizēm. Spēcīgākā jauniete izrādījās Karīna Alkšbirze ar uzspiestām 19 reizēm.
Kopā 38 dalībniekiem izdevās pacelt 64260 kg, kas šobrīd ir labākais sniegums Latvijā.

Šogad uzņēmumi parūpējās, lai sportisti tiktu pie lieliskām balvām. PALDIES uzņēmumiem, kuri atsaucās un sagatavoja šīs balvas – Dundagas pienotavai, Pāces vilnas fabrikai, Dundagas eksotiskajam dzīvnieku parkam, ,,Man Cave’’ barber shop, sporta klubam M8, Latvijas Pauerliftinga federācijai kā arī vīriešu veselības platformai ,, Vīru tests’’.

Liels paldies arī visiem tiesnešiem, kas palīdzēja šo dienu izveidot un noorganizēt tieši tādu, kāda tā izdevās.

Līdz nākošam gadam!

  

Sporta organizators Edgars Tīfentāls


Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
sports, sabiedrība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com