Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas novads tūrisma izstādē «Balttour 2019» 07.02.2019. plkst. 13.07

No 1. līdz 3. februārim Dundagas novada pašvaldība ar savu stendu piedalījās Baltijā lielākajā tūrisma gadatirgū Ķīpsalā «Balttour 2019». Trīs dienu garumā tūkstošiem apmeklētājus par mūsu novada pievilcību un iespējām centās pārliecināt novada tūrisma centra un sabiedrisko attiecību darbinieces Ance, Inguna un Alanda, Kolkas Lībiešu saieta nama vadītāja Ilze, Šlīteres Dabas izglītības centra pārstāve Andra, kā arī mūsu tūrisma uzņēmējas Elma, Dace un Dženeta ar savu produkciju.

Mūsu stenda noformējumā bija skatāmi ar dronu fotogafētie pils, Šlīteres bākas, Zilo kalnu un jūras piekrastes attēli, bet stenda īpašā odziņa un fotodīva bija zilā govs Mellenīte no Košraga «Pītagiem». Centāmies uzsvērt arī novada lībiskās iezīmes, bet sociālajos tīklos izstādes laikā varēja piedalīties izlozē par nakšņošanu Dundagas pils apartamentos.

Sirsnīgs paldies visiem, kas palīdzēja visam gludi noritēt, to skaitā vēlās vakara stundās, īpaši Mellenītes saimniekiem Signei un Jānim, vienmēr labā formā esošajiem šoferiem Edgaram un Gatim, zēnu volejbolistu komandai un skolotājai Unai, Uldim Dūdam un Andrim Antmanim.

Dundagas Tūrisma informācijas centrs

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com