Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas novada domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks atkāpjas no amata 28.01.2021. plkst. 11.13

27. janvārī dome saņēma iesniegumus no domes priekšsēdētāja Alda Felta («Mūsu cilvēkiem») un viņa vietnieka Jāņa Mauriņa («Mūsu cilvēkiem»), ka atbilstoši likuma «Par pašvaldībām» 66. pantam viņi atkāpjas no domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka amata ar 2021. gada 27. janvāri.

Likuma «Par pašvaldībām» 66. pants nosaka «Domes priekšsēdētājs vai viņa vietnieks var atkāpties no ieņemamā amata, rakstveidā paziņojot par to domei. Šādā gadījumā domes priekšsēdētājs vai viņa vietnieks turpina pildīt savus pienākumus līdz nākamajai domes sēdei, kad viņa pilnvaras izbeidzas neatkarīgi no tā, vai šajā sēdē tiek ievēlēts jauns domes priekšsēdētājs vai viņa vietnieks».

Tā kā domes sēde notiek šodien 28. janvārī,  priekšsēdētāja Alda Felta un viņa vietnieka Jāņa Mauriņa pilnvaras izbeidzās sākoties domes sēdei.

Dundagas novada pašvaldības nolikuma 67. pants nosaka «Ja domes sēdē nepiedalās domes priekšsēdētājs un/vai domes priekšsēdētāja vietnieks, deputāti ar klātesošo balsu vairākumu no sava vidus ieceļ domes sēdes vadītāju». Lai 28. janvāra domes sēde notiktu, visi 9 deputāti par domes sēdes vadītāju iecēla deputātu Aldi Feltu.

Aldis Felts un Jānis Mauriņš turpina pildīt deputātu pienākumus.

 

Linda Pavlovska-Dišlere,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
dome
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com