Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas novada atklātais čempionāts jauniešiem 14.03.2018. plkst. 08.42

9. martā Dundagas pils lielajā zālē pulcējās rekordliels dalībnieku skaits — 62. Jaunie šahisti no Dundagas, Liepājas, Kuldīgas un Ventspils sacentās trīs dažādos turnīros.

Iesācēju turnīrā spēkiem mērojās 14 dalībnieki. Patīkami pārsteidza pirmās klases audzēknis Valters Napskis, ar 4 punktiem kļūdams par labāko dundadznieku ieskaitē. Valters ieguva arī otru diplomu kā trešais labākais starp zēniem. Mūsu jaunākais šīs grupas dalībnieks jāuzslavē par centību un jau atzīstamu prasmi pamanīt un izmantot pretinieku kļūdas. Kārlim Beidiņam par puspunktu mazāk, Kristeram Šulcam un Annai Rebekai Irbei — pa 3 punktiem, bet Katrīna Sāra Kristiņa šoreiz palika bez punktiem.

Ceturtās sporta klases grupā sacentās 19 dalībnieki. Dundadznieku līderis Ernests Brikainis apliecināja savu savu favorīta statusu un ar 5 punktiem ieguva 3. vietu absolūtajā vērtējumā, bija otrs labākais starp zēniem un labākais no dundadzniekiem. Nieka puspunkta Ernestam pietrūka jau līdz nākamajai pakāpei — 3. sporta klasei. Emīlam Ķiršakmenim 4 punkti un 7. vieta kopvērtējumā. Labs sniegums, ņemot vērā to, ka Emīls šajā mācību gadā ir daudz slimojis un maz piedalījies nodarbībās. Sasniegt ko vairāk traucēja lielā steiga... Ernestam Šmēdiņam ar 3,5 punktiem 10. vieta, bet Vilis Čoders ar 2 punktiem dalīja 17.–19. vietu.

Spēcīgākajā grupa spēlēja gan trešās, gan otrās sporta klases šahisti, un šī grupa bija arī skaitliski viskuplākā — 29 dalībnieki. Mūsu Emīlam Grīnertam un Ingaram Blumbergam spēcīgie sāncenši bija ļoti nopietns pārbaudījums. Interesanti, ka pirms sacensībām reitings jeb sagaidāmais rezultāts Emīlu ierindoja 26. vietā, bet Ingaru — 27. Lai arī abi puiši palaida vējā daudz labu iespēju, tomēr katrs ieguva  pa 3 punktiem, kas labāka koeficienta dēļ Emīlam ļāva ieņemt 20. vietu, bet Ingaram — 23. Līdz ar to diplomu kā labākais dundadznieks saņēma Emīls Grīnerts.

Sveicam labākos dundadzniekus — Dundagas čempionus — Valteru Napski, Ernestu Brikaini un Emīlu Grīnertu!

Liels paldies pils saimei par sagādātajiem daudzajiem galdiem!

 

Alnis Auziņš, šaha pulciņa vadītājs
Gunāra Gertnera foto

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports, skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com