Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas novada atbalsta biedrība projektā «Sadarbojies radoši, rīkojies — tu varēsi!» 30.07.2015. plkst. 08.19

Dundagas novada atbalsta biedrībai pēc Kultūras ministrijas projektu konkursa pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā «Iesaisties Kurzemē!» vērtēšanas rezultātiem piešķirts 996,30 € finansējums projekta «Sadarbojies radoši, rīkojies — Tu varēsi!» īstenošanai.

Projektu īstenos no 13. VIII  līdz 15. X, tajā paredzētas 3 apmācības jauniešiem, novada iedzīvotāju tikšanās un pieredzes apmaiņas brauciens.

Projekta uzdevums ir pilnveidot jauniešu izpratni un zināšanas par dažādām sadarbības un līdzdalības formām pilsoniski aktīvas sabiedrības veidošanā, veicināt viņu iesaistīšanos novada dzīves kvalitātes paaugstināšanā ar iespējām radīt jaunas darbavietas Dundagas novadā.

Mērķgrupa ir novada iedzīvotāji, tai skaitā jaunieši ar pabeigtu vidējo vai profesionālo izglītību, kas neturpina mācības, nestrādā vai arī nodarbināti gadījuma rakstura darbos, pašvaldības darbinieki, skolas pedagogi, vietējie uzņēmēji.

Projektu uzsāks jau augustā. Trīs dienu mācībās jaunieši iegūs pamatzināšanas sociālās uzņēmējdarbības jomā, meklēs radošas un inovatīvas biznesa idejas, lai  sekmētu to turpmāku attīstību.

Lai noskaidrotu arī citu novada iedzīvotāju viedokli par bezdarba mazināšanas iespējām novadā jeb, kādas ir iespējas un perspektīvas uzlabot novada dzīves kvalitāti, plānota iedzīvotāju tikšanās.

Apgūto prasmju un zināšanu nostiprināšanai plānots pieredzes apmaiņas brauciens uz diviem Latvijas augstskolu studentu biznesa inkubatoriem, lai iepazītos ar to darbību, mērķiem, piedāvātajām iespējām īstenot biznesa idejas, kā arī veicinātu jauniešu iesaistīšanos biznesa inkubatoru aktivitātēs.

Visa projekta laikā jaunieši varēs pelnīt bonusa punktus, un trīs labāko biznesa ideju autori saņems bezmaksas konsultācijas par biznesa plāna izstrādi vai citiem aktuāliem uzņēmējdarbības uzsākšanas jautājumiem, kā arī viņi varēs savas biznesa idejas priekšstādīt Rīgā, saņemot biznesa inkubatoru jauniešu ieteikumus, padomus un norādījumus. Visi jaunieši saņems bezmaksas iespēju piedalīties Latvijas Studentu Biznesa inkubatoru iniciatīvas rīkotajos pasākumos 2015./2016. mācību gadā, kā arī individuāli apmeklēt Rīgas augstskolu biznesa inkubatorus Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RISEBA), Biznesa augstskolā «Turība», Rīgas Tehniskajā universitātē un Latvijas Universitātē. Vēl jauniešiem būs lieliska iespēja pēc projekta iesaistīties inkubatoru sadarbības tīklā — bezmaksas mācībās, biznesa spēlēs un sacensībās «Biznesa nakts 2016» un «Zibens bizness 2016».

Apmācības vadīs RISEBA Radošo biznesa inkubatora vadītāja Iveta Cīrule, kurai ir ļoti plaša darba un izglītības pieredze valsts pārvaldes, biznesa vides un starptautisko projektu vadīšanas jomā.

Tamāra Kaudze,
Dundagas novada atbalsta biedrības vadītāja

Projektu atbalsta Kultūras ministrija un Kurzemes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com