Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbi 2016. gada kalendārā 01.02.2016. plkst. 11.39

Noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss «Tīrs ūdens – dabas velte»!

Apsveikti skolēni, kuru zīmējumi veidos jauno — 2016. gada — kalendāru. Konkursu jau sesto gadu rīko SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»», lai izglītotu skolēnus vides aizsardzībā, aicinātu bērnus un jauniešus saglabāt dabas resursus, kā arī radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu.

Skolēnu atsaucība ar katru gadu pieaug, un šogad konkursā piedalījās jau 405 dalībnieki no 48 Piejūras reģiona izglītības iestādēm. Tas ir par 100 dalībniekiem un 32 skolām vairāk nekā pērn. Šogad konkursā piedalījās skolēni no visām Piejūras reģiona deviņu pašvaldību izglītības iestādēm, bet žūrijai aizvien grūtāk ir vērtēt iesniegtos darbus, jo kalendārā var iekļaut līdz 35 zīmējumiem.

Šī gada konkursā Jūrmalas pilsētu pārstāvēja 10 izglītības iestādes, Talsu novadu — 13, Tukuma novadu — 9. No Kandavas novada piedalījās 5 vispārizglītojošās mācību iestādes. No Engures novada darbus iesnieguši dalībnieki no trīs izglītības iestādēm. Nelielo Mērsraga novadu un Mērsraga vidusskolu pārstāvējuši četri skolēni, bet Rojas novadu pārstāvēja Rojas vidusskolas skolēni un Rojas Mūzikas un Mākslas skolas audzēkņi. Savukārt no Jaunpils novada Jaunpils vidusskolas zīmējumus iesnieguši pieci skolēni

Vislielākais prieks, protams, par mūsējiem! Dundagas novadu pārstāvēja gan Dundagas vidusskolas, gan Dundagas Mākslas un mūzikas skolas, gan Mazirbes speciālās internātpamatskolas skolēni. Kalendārā redzēsim Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu — Elēnas Ozoliņas, Kristīnes Bumbieres, Rasas Ivanovas — un Mazirbes speciālās internātpamatskolas audzēknes Evijas Briedes zīmējumus. Elēnas, Kristīnes un Rasas darbi tapa skolotājas Daces Čoderas vadībā. Ar konkursa tēmu strādāja arī skolotāja Sandra Dadze. Vizuāli plastiskās mākslas nodaļa konkursam iesniedza pavisam 13 darbus.
Kalendārus saņēma visi skolēni un pedagogi, kuri piedalījās konkursā un iesniedza zīmējumus.

Gatavo kalendāru var apskatīt arī tiešsaistē.

Linda Celma
DMMS direktores vietniece mācību darbā.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
māksla, DMMS, vide
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com