Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas Mākslas un mūzikas skola no AS «Latvenergo» saņem dāvinājumā 10 stacionāros datorus 01.06.2021. plkst. 08.41

Lai sekotu tendencēm kultūrizglītības nozarē mākslā, darba tirgū, lai nodrošinātu daudzpusīgāku prasmju un iemaņu apguvi Dundagas Mākslas un mūzikas skolā, kā arī, lai uzlabotu profesionālās ievirzes izglītības kvalitāti, plānojam izglītības programmā mākslā integrēt jaunu mācību priekšmetu – Datorgrafika. Jaunā mācību priekšmeta mērķis būs sekmēt vecāko klašu izglītojamo datorgrafikas pamatu praktisku apguvi, iepazīstot datorgrafikas daudzveidību, tās aktualitāti mūsdienās, kā arī veidot jauno mākslinieku izpratni par katram profesionālam datordizaineram  nepieciešamajām pamatzināšanām un pamatiemaņām, tādejādi vairojot DMMS izglītojamo konkurētspēju un radošo varēšanu.

AS «Latvenergo»  septembrī saņēma DMMS direktores iesniegumu ar izglītības iestādes īsu raksturojumu, mērķiem, nākotnes vīziju par dinamisku iestādes attīstību. Saskaņā ar Dāvinājuma (ziedojuma) līgumu Dundagas Mākslas un mūzikas skola maijā saņēma ilgi gaidīto un vērtīgo dāvinājumu no AS «Latvenergo» – 10 lietotus datorkomplektus. Datortehnika ir kvalitatīva, datoru veiktspēju nodrošina Core i7 procesori. Dundagas Mākslas un mūzikas skolas kopienas vārdā paldies par sadarbību turpat mācību gada garumā AS «Latvenergo» ITT reģionālās ekspluatācijas direktoram Sandrim Veidelim, IT projektu vadītājam Normundam Gulbinskim, ITT inženierim Artim Pūciņam, vecākajam ITT inženierim Visvaldim Piterniekam un katram, kas palīdzēja, lai vērtīgais dāvinājums sasniegtu Dundagas pili!

Turpmākais citēts no 2021. gada 10. februāra AS «Latvenergo» sagatavotās preses relīzes:

«Šī gada februārī uz 9 Latvijas skolām un mācību iestādēm dodas 139 AS «Latvenergo» dāvinātie datortehnikas komplekti. Datorkomplekti tiek dāvināti reģionālām izglītības iestādēm Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. 

Ar šo ziedojumu AS «Latvenergo» mācību iestādēm pēdējos gados nodoto datortehnikas komplektu skaits pārsniedz 1500. Datortehnikas ziedojums tiek nodrošināts, atsaucoties skolu aktivitātei un tehniskas nepieciešamības izvērtējumam, kas kvalitatīvu datortehniku ļauj saņemt dažādu reģionu skolām. Ņemot vērā sūtījumu apjomu un skolu ierobežotās transporta iespējas, to piegādi arī nodrošina AS «Latvenergo».

Turpinot ilggadēju tradīciju, AS «Latvenergo» februārī 9 skolām un mācību iestādēm visā Latvijā dāvina 139 datorkomplektus. Vislielāko skaitu – 26 komplektus saņem Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskola, 25 – Zemgales vidusskola Slampē, 20 – Viesītes vidusskola un Vārkavas vidusskola, 15 – Valmieras Valsts ģimnāzija, 10 - Dundagas Mākslas un mūzikas skola un Mežinieku pamatskola, 8 – Aizupes pamatskola un 5 – Rožupes pamatskola.

AS «Latvenergo» pārliecība ir, ka izglītība ir visa pamats, kas sniedz ilgtermiņa labumu visai sabiedrībai. Tādēļ šobrīd, kad tik svarīgs un nepieciešams ir tehnoloģiskais atbalsts, lai bērni katrā Latvijas vietā pēc iespējas labākajā veidā saņemtu zināšanas, skolām tiek dāvināti datori attālinātā mācību procesa atbalstam, ko savā darbā varēs izmantot skolotāji.

«Esam gandarīti, ka varam dāvināt reģionālajām izglītības iestādēm datortehniku un tādā veidā veicināt iespējami labākās kvalitātes izglītības nodrošināšanu. Mūsu dāvinājums nav «vienas reizes aktivitāte» un šobrīd šādam dāvinājumam noteikti ir lielāka vērtība nekā jebkad," saka Guntars Baļčūns, AS "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs.»»

 

Dace Čodera,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
DMMS
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com