Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas Mākslas un mūzikas skola lepojas ar uzvaru starptautiskā konkursā! 01.06.2021. plkst. 08.52

Sitaminstrumentu spēles pedagoga Gundara Lintiņa audzēknis Roberts Ludeviks I Starptautiskajā instrumentālistu konkursā «El Gran Astor», kas attālināti norisinājās Kazahstānas galvaspilsētā Nursultanā 2021. gada maijā, IV vecuma kategorijā (no 13 līdz 15 gadiem) perkusiju instrumentu spēlē ieguva godpilno 1. vietas laureāta diplomu.

Starptautiskā uzvara ir talantīgu mūziķu komandas darbs – lieliskas pedagoga, audzēkņa un koncertmeistares Daces Šmites mijiedarbības rezultāts. Roberts konkursam iesniegtajā video izpilda marimbas solo — Vittorio Monti skaņdarbu «Čardašs».

Konkursā vērtēja interpretācijas oriģinalitāti, skaņdarba sarežģītības pakāpi atbilstoši izpildītāja gadu skaitam, tehnisko meistarību un sinhronitāti, artistiskumu un izpildījuma kopiespaidu.

Starptautiskajā konkurencē piedalījās jaunie mūziķi no Latvijas, Azerbaidžānas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Čehijas, Kazahstānas, Polijas, Baltkrievijas un Ukrainas.

Skaņdarba apguve notika attālināti, kā skolotājam Lintiņam labpatīk izteikties — «caur televizoriem». Klātienes nodarbību skaits ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāms, tikpat — iespēja saspēlei ar koncertmeistari, tāpēc uzvara ir pamatots iemesls svētku sajūtai Dundagas Mākslas un mūzikas skolā un Robertam, kurš šogad absolvē DMMS, jo īpaši nozīmīgs un skaists izlaiduma gada fināls: “Bravo!”

 

 

Dace Čodera,
Dundagas Mākslas un mūzikas skolas direktore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
DMMS
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com